1945 Air Forces Apk – İkinci Dünya Savaşı’nın son yılında gerçekleşen karikatür grafiklere sahip klasik bir arcade oyunudur. Oyuncular yine genişletilmiş bölgelerde uçak filosu ve diğer askeri teçhizatlar ile düşmanla savaşa girebilecekler. Kullanıcıların emrinde muharebe gücü, hız ve manevra kabiliyeti farklı özelliklere sahip altı tane tane savaş uçağı olacaktır. Seçilen uçağın potansiyelini kullanarak, oyuncu hem sıradan rakipleri hem de canavar patronları her türlü silahla devasa mekanizmalar biçiminde imha edecektir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanmaktadır. Oyundaki genel zorlukları aşabilmeniz için hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. 1945 Air Forces, yayınlandığı tarihten bu yana 5.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 46.784 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,6’dır.

1945 Air Forces Özellikleri

– Mükemmel “Hepsini vur” özelliği: Bir sürü savaş uçağı, savaş arkadaşları, mühimmat ve silah ile seçilebilecek cihazlar: kişisel silah depon yüksek teknolojiyle donatılmıştır! Ve ayrıca oyunu çevrimdışı da oynayabilirsiniz.
– Heyecan verici bir mücadele: Düşmanlarla ve nefes kesen aksiyonlarla dolu 100’den fazla seviye!
– Ek modlar: Bombardıman, Boss’lar ve Koruma, her biri oyunu kökten değiştirebilir!
– Büyük boss’lar: ekrana sığmayacak kadar büyük düşmanlarla savaşın ve yenin! Ve onların minyon sürülerini temizleyin! Danmaku mermi yaylım ateşi parçalarını bulun.
– Harika görseller: Uzayda ateş etmek ve lazerlerden bıktınız mı? Uçmayı deneyin! Dikey atıcılar daha önce hiç bu kadar iyi olmamıştı. Efsanevi gökyüzü savaşları bir sürü heyecanla dolu. Uçaklarınızı seçin ve ülkeyi işgalcilerden kurtarın. Hava savaşı senfonisi ve kahramanların karizması unutulmaz!
– Retro modernize edildi: Daha önce Shmup (STG) oyunları oynadınız mı? Bu baş aşağı atış oyunu size “vay be” dedirtecek ve çocukluğunuz kalan en iyi izlenimleri yeniden canlandıracak. İster Strikers, Tyrian, Ace Squad, Razor veya Airborn hayranı olun isterseniz de Sky Force’da savaş aksiyonlarına katılın. 1945 Hava Kuvvetleri serimizin hayranı olacaksınız
– Gelecek güncelleme: PvP, İşbirliği, Arkadaşlar….

Yenilikler

– Yeni Aksesuar sistemi.
– Yeni görev.
– Diğer iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri.

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Ücretsiz Alışveriş
Cloud MR
90.1 MB
Google Drive
90.1 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!