1945 Classic Arcade Apk – İkinci Dünya Savaşı’nın son yılında gerçekleşen karikatür grafiklere sahip klasik bir arcade kaydırma atıcısıdır. Oyuncular yine geniş bölgelerde uçak filosu ve düşmanın diğer askeri teçhizatı ile mücadele edebilecekler. Kullanıcıların emrinde farklı savaş gücü, hız ve manevra kabiliyeti özelliklerine sahip altı tane savaş uçağı olacaktır. Seçilen uçağın potansiyelini kullanarak, oyuncu hem sıradan rakipleri hem de canavar patronları her türlü silahla devasa mekanizmalar biçiminde imha edecektir. Klasik salon oyunu deneyiminin yeniden tasarlandığı bir başyapıt. Kontrollerin öğrenilmesi ve kullanılması kolay.

Eski salon oyunlarındaki oyun hissini barındırıyor. Ordu hayranları için 16 tip ünlü 2. Dünya Savaşı savaş uçağı içerir. Düşük özellikli telefonlardan tabletlere kadar tüm cihaz türlerini destekler. Global hizmet desteğine sahip. Başarılar, Liderlik Sıralaması desteği sunar. Oyun içindeki genel zorlukları aşmanız adına oyunun sınırsız can hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Yayınlandığı tarihten itibaren 1.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 32.662 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,6’dır.

1945 Classic Arcade Özellikleri

– Mükemmel “Hepsini vur” özelliği: Bir sürü savaş uçağı, savaş arkadaşları, mühimmat ve silah ile seçilebilecek cihazlar: kişisel silah depon yüksek teknolojiyle donatılmıştır! Ve ayrıca oyunu çevrimdışı da oynayabilirsiniz.
– Heyecan verici bir mücadele: Düşmanlarla ve nefes kesen aksiyonlarla dolu 100’den fazla seviye!
– Ek modlar: Bombardıman, Boss’lar ve Koruma, her biri oyunu kökten değiştirebilir!
– Büyük boss’lar: ekrana sığmayacak kadar büyük düşmanlarla savaşın ve yenin! Ve onların minyon sürülerini temizleyin! Danmaku mermi yaylım ateşi parçalarını bulun.
– Harika görseller: Uzayda ateş etmek ve lazerlerden bıktınız mı? Uçmayı deneyin! Dikey atıcılar daha önce hiç bu kadar iyi olmamıştı. Efsanevi gökyüzü savaşları bir sürü heyecanla dolu. Uçaklarınızı seçin ve ülkeyi işgalcilerden kurtarın. Hava savaşı senfonisi ve kahramanların karizması unutulmaz!
– Retro modernize edildi: Daha önce Shmup (STG) oyunları oynadınız mı? Bu baş aşağı atış oyunu size “vay be” dedirtecek ve çocukluğunuz kalan en iyi izlenimleri yeniden canlandıracak. İster Strikers, Tyrian, Ace Squad, Razor veya Airborn hayranı olun isterseniz de Sky Force’da savaş aksiyonlarına katılın. 1945 Hava Kuvvetleri serimizin hayranı olacaksınız
– Gelecek güncelleme: PvP, İşbirliği, Arkadaşlar….

YENİLİKLER

– Yeni modlar: Gizli Görev ve Saldırı Görevi.
– Yeni Uçaklar.
– Yeni etkinlik.

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Ücretsiz Alışveriş
Cloud MR
85 MB
Google Drive
85 MB
Allsync
85 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!