Adguard Premium v3.1.0 Apk Full
0
Google Play
867
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Adguard Premium

Adguard Premium v3.1.0 Apk – Final Sürüm

Adguard Premium, internette gezinirken takıntılı reklam afişleriyle karşılaşmaktan bıkanlar için bir uygulamadır. Gereksiz reklamları etkin bir şekilde keser, sahte web kaynaklarını engeller ve şüpheli kaynaklardan indirilen programları da denetler. Ayrıca, yardımcı program trafikten tasarruf sağlar ve sayfaların yüklenme hızını arttırır. Ayarlarda, kullanıcı iki filtreleme türünden birini seçebilir, algoritması ve beyaz bir site listesi oluşturabilir. Program tüm mobil tarayıcılarla uyumludur.

Her yerde reklamları engeller
Tüm sistem boyunca engelle. Bu, en sevdiğiniz uygulamalardaki, tarayıcılardaki, oyunlardaki ve hayal edebileceğiniz herhangi bir web sitesindeki video reklamları ve reklamları içerir. En iyi filtreleme kalitesini garanti etmek için düzinelerce reklam filtresi size sunulur ve düzenli olarak güncellenir.

Gizliliğinizi önemser
Kişisel verilerinizin mahremiyetine her şeyin üstünde değer veriyoruz. AdGuard ile, hassas bilgilerinizi çalmaya çalışırken, internette dolaşan çevrimiçi izleyicilerden ve analitik sistemlerinden güvende olacaksınız.
 
Trafiğini kaydeder
Engellenen daha fazla reklam, daha az sayıda reklamın yüklendiğini gösterir. Daha az sayıda reklam yüklendi, daha fazla trafik tasarrufu sağladı. AdGuard’dan basit matematik! Apk dosyasını indirin, uygulamayı yükleyin ve trafiğinizi, doyurucu reklamlara harcamak yerine, hoşunuza giden şeylere harcarsınız.

Kontrol tamamen sende
Adguard Premium, Sonuçta bu sizin cihazınız ve neyin filtrelenip neyin filtrelenmeyeceğine siz karar veriyorsunuz. Temelden “profesyonel” e kadar çok çeşitli ayarlar ve bir Uygulama Yönetimi aracı, filtrelemeyi beğeninize göre özelleştirmenize yardımcı olur.


Ekran Görüntüleri

Adguard Premium

Adguard Premium

Adguard Premium


Kurulum
““oyun-adı-vX.XX-mod-Androskop.Net.apk”” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak uygulamayı açın ve kullanmaya başlayın.


Künye
Sürüm: v3.1.0
Geliştirici: Adguard
Android Sürümü: 2.3 ve sonrası
Google Play Store


YENİLİKLER

Sabit küçük hatalar giderildi.


Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

27.2 MB
Google Drive
27.2 MB
DosyaUpload
27.2 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!