Anime: The Last Battle of The Cosmos Apk –  2D grafiklere sahip bir piksel aksiyon arcade oyunudur. İçinde oyuncu çeşitli anime evrenlerinden birçok karakterle savaşlara katılacak. Başarılı olmak için kullanıcı ekran kontrollerini kullanarak kahramana sunulan dövüş tekniklerini uygulamalıdır. Savaş sırasında sola ve sağa hareket edebilir, zıplayabilir, saldırı yapabilir, blok yapabilir ve özel yetenek kullanabilirsiniz. Bir combo yapmak için, hit tuşuna birkaç kez basmanız gerekir. Dinamik oyun, basit kontroller ve renkli karakterlerin çeşitliliği birçok oyuncunun beğenisini kazanacak. Oyun içindeki genel zorlukları aşmanız adına oyunun sınırsız para hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Anime: The Last Battle of The Cosmos, yayınlandığı tarihten itibaren 500.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 6.898 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,2’dir.

Nasıl Oynanır

– Karakteri taşımak için Sol / Sağ düğmesine dokunun.
– Çift çizgi çekmek için Sol / Sağ düğmesine dokunun.
– Bir darbeyi önlemek için, yukarı düğmesine dokunarak düşmanın arkasına ışınlanın veya hasarı en aza indirmek için koruma düğmesine dokunun.
– Bir kombinasyonu gerçekleştirmek için arka arkaya Saldırı düğmesine dokunun.
– Çok fazla hasar veren epik bir saldırı için Süper / Nihai düğmesine dokunun.
– Süper / Son saldırısını kullanabilmek için Şarj düğmesine dokunun.
– Sıfır sağlık puanına ulaşan ilk kaybeder.
– Eğer takım modunda oynuyorsanız, dövüş sırasında geçiş yapmak için oyuncu görüntüsüne dokunun.

Yenilikler

– 3 yeni gizli karakter eklendi.
– 2 yeni dönüşüm eklendi

 • Kurulum Talimatı

 • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  Oyunu açın.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Sınırsız Para
  Tersini artırmak için yeterli altının kullanılması (acemi eğitim arayüzünde, üçüncü seçeneği seçmek için telefon geri düğmesine basın, karakteri seçin, sonra oynamak için ikinci, üçüncü ve dördüncü modları seçin)
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!