Apex Launcher Pro v4.5.5 Android Apk
0
Google Play
537
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Apex Launcher Pro

Apex Launcher Pro Apk v4.5.5 – Güncel Sürüm

Apex Launcher Pro, uygulamayı Go Launcher EX ile karşılaştırırsanız, burada özel kısıtlamalar olmadan temaları da yükleyebilirsiniz. İOS gibi bir masaüstü ister misiniz? Kolayca. Sadece tema merkezine gidin ve mevcut binlerce seçenek arasından birini seçin. Ek olarak, çalışma alanını dekore etme olanaklarını büyük ölçüde artıran arka planları ve simgeleri ayarlayabilirsiniz.

Bu kişiselleştirme, sınırlama değildir ve kılavuzun ayarlanması, girintiler, ölçeklendirme simgeleri, görsel efektler ve diğer arayüz ayarlamaları gibi parametreleri bulabilirsiniz. Kullanıcıya çalışma alanını iyileştirmek için bazı fonksiyonların kullanımında tam bir özgürlük tanınır.

Seçenekler arasında klasörler, program menüleri, yükleme panelleri, bildirimler ve yedekleme için ince ayar yapılması gibi faydalı şeyler vardır. Değişiklikleri uygulamak için, cihazı yeniden başlatmak gerekli değildir, sadece programın kontrol panelinde Apex Başlatıcısını Yeniden Başlat’ı seçin .

Uygulamaya dahil, özel bir yardımcı programı yükleyebilirsiniz Apex Notifier Cevapsız aramaların, gelen mektupların, mesajların ve bildirimlerin bildirimlerini görüntülemenizi sağlar. Standart Google programlarına ek olarak, popüler WhatsApp mesajlaşma programı desteklenir.

Genel olarak, Apex Launcher Pro, akıllı telefonlar ve tabletler için çeşitli hoparlör ve dekoratörlere iyi bir alternatiftir. Zengin temalar ve çeşitli seçenekler, her zevke uygun hızlı bir şekilde masaüstünü düzenlemenize yardımcı olacaktır.


Ekran Görüntüleri

Apex Launcher Pro Apex Launcher Pro

Apex Launcher Pro Apex Launcher Pro


Kurulum
Apk dosyasını indirin.
““oyun-adı-vX.XX-mod-Androskop.Net.apk”” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak uygulamayı açın ve kullanmaya başlayın.


Künye
Sürüm: v4.5.5
Geliştirici: Android Does Team
Android Sürümü: 4.0 ve sonrası
Google Play Store


YENİLİKLER

Hata düzeltmeleri.


Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

16.6 MB
Google Drive
16.6 MB
Allsync
16.6 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!