Battlejack: Blackjack RPG – Bir kart RPG ve blackjack karışımıdır. Tehlike ve canavarlarla dolu bir dünyayı dolaşmak durumundasınız. İkincisi sıra tabanlı modda gerçekleşen savaşlarda yer almak zorunda kalacak. Kullanıcı, yükseltebilecek doğaüstü yetenekleri olan bir takım kahramanlara liderlik edecek. Dövüş sırasında, oyuncu desteden bir kart seçer ve böylece düşmana hasar verir. Tek oyunculu kampanyanın yanı sıra, diğer oyuncularla ölçüm yapmanıza izin veren çok oyunculu çevrimiçi bir oyun modu var. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanmaktadır. Oyun içindeki genel zorlukları aşmanız adına oyunun hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Battlejack: Blackjack RPG, yayınlandığı tarihten itibaren google play markette 500.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 23.354 oyuncunun oylaması sonucunda aldığı genel puan ortalaması 4,4’tür.

Oyun Özellikleri

– Fantastik hikayesiyle efsanevi bir yolculuğa çıkın!
– Midgard’ın fantastik dünyasında maceralara atılın!
– Yeni Karanlık Labirent’te daha önce hiç karşılaşmadığınız güçlü düşmanlara karşı savaşın.
– Kart savaşları sırasında, tüm kahramanların muhteşem saldırı özelliklerini etkinleştirmek için kartları 21 yapmaya çalışın.
– Tıpkı gerçek bir Blackjack oyununda olduğu gibi eğer daha fazlasını isterseniz, bunun sonuçlarına katlanmanız gerekebilir. Güvenli bir şekilde oynayın ve hırpalanmayın veya farklı şeyler deneyin ve riske girin.
– Kart toplama oyunlarında olduğu gibi düşmanları yenerek yüzlerce benzersiz kart toplayın.
– Bir trol korsanından sevimli bir unicorn’a kadar uzanan geniş bir kart havuzundan efsanevi kahramanları toplayarak mükemmel bir takım oluşturabilirsiniz: Seçenekler sınırsızdır.
– Klan arkadaşlarınızla birlikte titanlara karşı savaşın ve liderlik yarışında birbirinize yardım edin!

Yenilikler

– Yeni kahraman: Loki
– Yeni uyanış becerileri eklendi.
– Parşömen yükseltme fiyatları düşürüldü.
– Denge değişiklikleri yapıldı.
– Hata düzeltmeleri yapıldı.

 • Kurulum Talimatı

 • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  Oyunu açın.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Yüksek Hasar
  Tanrı Modu
  Sınırsız Altın
  Sınırsız Elmas
  Sınırsız Enerji
Google Drive
82 MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!