BoBoiBoy: Galactic Heroes RPG Apk – Gücünü topla; bağımlılık yaratacak derecede eğlence ve macera dolu popüler çocuk dizisinden uyarlanan ücretsiz sonsuz koşu oyunu BoBoiBoy’da, macera üstüne macera yaşayacağın müthiş bir galakside savaş ve ilerle.

Güç Küreleri akla hayale sığmayan bir kudret verir. Kötülerin eline geçtikleri takdirde tüm dünya ve uzay yerle bir olabilir. Bu ücretsiz oyun ile, galaksi etrafında arkadaşlarınla koş, maceraya atıl ve Güç Kürelerini ele geçirmeye çalışan kötüleri alt edip galaksiyi koru. BoBoiBoy: Galactic Heroes RPG, yayınlandığı tarihten bu yana google play markette 1.000.000’dan fazla indirilmiştir.

Özellikleri

– BOBOIBOY KAHRAMANINI SEÇ: Kahraman ol ve bir yandan ilerlerken diğer yandan takım arkadaşlarını kurtar! Kurtardıktan sonra istersen onlar olarak oyna, zaten öldüklerinde ilk kahramana döneceksin. En sevdiğin kahraman ile başlamak mı istiyorsun? Hiç endişelenme: Popüler BoBoiBoy çocuk dizisinden Fang, Hanna ve Ying de dahil 6 karakterin kilidini açabilirsin!
– BASİT ARCADE AKSİYON: Galaksi civarında otomatikman koş ve ateş et. Uzaylı saldırısına karşı koyup robotlarını alt etmek için zıpla, çift zıpla, engel tanıma ve Güç Küreleri kap. Tüm bunlar için sadece dokun ve oyna, yeter.
– MÜCADELE SENİ BEKLİYOR: Kötülerin planına engel olup galaksi koruma uğruna pek çok göreve atıl, koş ve savaş! Haydi durma, aksiyon için fırla!
– ARKADAŞLAR EĞLENCEYE EĞLENCE KATIYOR: Köşe başındaki veya dünyanın öbür ucundaki arkadaşlarına, oyun lider panosunda elde ettiğin en yüksek skoru geçmeleri için meydan oku.

Yenilikler

Çeşitli oyun performansı iyileştirmeleri, optimizasyonları ve hata düzeltmeleri.

 • Kurulum Talimatı

 • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  Oyunu Açın.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Sınırsız enerji
  Tüm karakterlerin kilidi açık
Cloud MR
42.4 MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!