Clash of Kings Apk – Ordunuzu düşmanlar ve arkadaşlarınızla karşı karşıya getiren çok oyunculu oyunda krallıklarla savaşın, becerilerinizi artırmak için ejderhalar kullanın ve bir imparatorluğu işgal edin. Savaş eylemi, savaşacak yeni bir ordu, keşfedilecek dört yeni uygarlık ve ele geçirilecek yeni bir Popülarite Sıralama sistemi ile kızışıyor. Devasa PVP online oyununda diğer lordlarla mücadele edin ve savaşlar açın. Krallığın kontrolü için savaşın, bir ordu kurun ve kalenizi, sarayınızı, ejderhalarınızı ve kışlalarınızı yükselterek en güçlü PVE saldırılarına karşı koymak için savunmanızı güçlendirin.

Krallıklarınızda kontrolünüzü güçlendirmek için gerçek zamanlın stratejiyle oynayın, ekipmanınızı yükselterek ve destansı bir MMO savaşında savaşarak kalenizi düşman saldırılarından koruyun. Çiftlik ve kereste fabrikaları kurarak ordunuz için kaynak toplayın ve kalenizi yükseltin. Diğer liderlerle stratejik ittifaklar kurun ve avantajınız için onları koruyun. Krallığınız için hediyeler getirmesi için ejderhalarınızı seyahate gönderin, kalenizin kuşatılmasını önlemek için taktiksel MMO RPG oynanabilirliğini kullanın, düşmanlarla savaşın ve Clash of Kings uygarlığında en güçlü lordlardan biri olmak için kalenizin kaynaklarını kontrol edin.

Tüm yeni alanları fethetmek için eni medeniyetler Dragonborn, Viking, Yamato ve Huaxia’yı keşfedin. Antik vadide savaşan kendi eşsiz özelliklerine sahip kahramanlar, bu deneyimli savaşçılar bu sürekli genişleyen çok oyunculu fantezi dünyasında yoğun savaş eylemine hazırlar. Oyun içindeki genel zorlukları aşmanız adına oyunun sınırsız para hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Clash of Kings, yayınlandığı tarihten itibaren 50.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 2.284.683 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,2’dir.

Clash of Kings Özellikleri

– CoK’ta gerçek zamanlı MMO savaş eylemiyle dünya üzerinde binlerce oyuncuya karşı oynayın.
– Bu destansı çok oyunculu online oyunda krallıklarla savaşın, ejderhaları ve ordu savunmanızı yükseltin, kaynak toplayın ve bir imparatorluk kurun.
– Düşman bir kaleye, saraya ya da krallığa karşı savaşın ve CoK fantezi dünyasında seyahat edin.
– MMO gerçek zamanlı savaş stratejisiyle taktiksel oynayın ve diğer lord ve liderlerle ittifaklar kurun.
– Dört yeni uygarlıkta krallıklarla savaşın ve onları ele geçirin; ve imparatorluğunuzun Popülarite sıralamasını korumak için online RPG ve CoK savaş alanında savaşın.

YENİLİKLER

– 「Kahramanlar Dönüyor」 Temalı Etkinlik—— Krallık Seferi
– Yeni Oyun Alanı 「Kraliyet Arenası」
– Yeni etkinlik : 「Yıldönümü girişi yapmak」 başlayacak!!
– Yeni Ejderha-Camı geliyor…
İşlev optimizasyonu ve ayarı:
– Dünya Patronu
– İyileştirilmiş Nian Canavarı Rallisi

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Sınırsız Para
Cloud MR
53.4 MB
Google Drive
53.4 MB
Allsync
53.4 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!