Cover Fire: shooting games v1.17.2 Mod Hile Apk
4.6

Cover Fire: shooting games – Oyuncunun özel savaşçılardan oluşan bir ekip kurması ve Tetracorp şirketi ile savaşması gereken mükemmel bir gerçekçi atıcı oyunudur. Kullanıcı kontrolü altında ilk görevlerde otomatik tüfek ile silahlı bir tetikçi olacak. Düşman kuvvetlerini yok etmek için barınakları kullanmanız gerekir. Her görevde 1 ila 3 yıldız sıralaması elde edilebilirsiniz. Maksimum miktarı elde etmek için bir dizi ek koşul yerine getirmeniz gerekir.Bu, bir çift kafa vuruşu yapmak veya düşmanları tek bir şarjörle ortadan kaldırmak olabilir. Misyonların geçişi, deneyim puanları ve oyun para birimi ile taçlandırılır.

Ayrıca, oyuncu yükseltmeleri ve yeni savaşçıları çeşitli alabilirsiniz hangi açarak, vaka verilir. Böylece ekip, çatıdan meslektaşlarını koruyacak bir keskin nişancı veya patlayıcıda uzmanlaşmış bir bombacı tarafından doldurulabilir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanmaktadır. Oyun içindeki genel zorlukları aşmanız adına oyunun hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Cover Fire, yayınlandığı tarihten itibaren google play markette 10.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 1.385.437 oyuncunun oylaması sonucunda aldığı genel puan ortalaması 4,6’dır.

 • Kurulum Talimatı

 • Apk ve obb dosyasını indirin.
  Obb dosyasını arşivden çıkarın.
  “com.generagames.resistance” adlı klasörü android/obb içine atın.
  Son olarak Apk Dosyasını kurun.
  Oyunu açın.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Bir Hit
  Sınırsız Cephane
  Yeniden Yükleme Yok
  Sınırsız Para
  Sınırsız Altın
  Vip'in kilidini açın
  ADS yok
Cloud MR - Apk Dosyası
25.4 MB
Cloud MR - Obb Dosyası
300 MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (2)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

murat 6 ay önce

bu oyunu pc de nox emulatöre nasıl kurarım bilgi verirmisiniz bu tarz yüksek boyutlu oyunlar nox’a nasıl kuruluyor bilmiyorum

  Bilgin 6 ay önce

  Anlatım yapılacak hocam