CSR Racing 2 v2.7.2 Mod Apk – Mega Hileli
4.7
Google Play
1,146
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

CSR Racing 2 – Şüphesiz android platformunun en popüler yarış oyunlarından biridir. Görsel yeni bir standart ayarlama ile hiper gerçek drag yarışı sunarak konsol oyunlarını aratmayacak kalitede tasarlanmıştır. Amacınız yönlendirmekte olduğunuz spor araba ile bulunduğunuz yarışlar içerisinde rakiplerinizden önce bitiş çizgisine varmaktır. Hayalinizdeki araba garajını oyunda bulunan Ferrari, McLaren, Bugatti, Lamborghini, Pagani, Koenigsegg gibi ünlü arabalardan oluşturabilirsiniz. Oyun içerisinde yaşanan zorlukları aşmak adına oyunun sınırsız para, anti ban ve tüm kilitleri açık bir şekilde hileli sürümünü sizlere sunuyorum.

Hileli sürüm sayesinde dilediğiniz arabayı satın alabilir ve istediğiniz gibi geliştirip rakiplerinizi geçebilirsiniz. Gerçek zamanlı rakipler, kazanma hırsı ve bahisleri maksimize etmek için arkadaşlarınızla birlikte ekip oluşturarak oyunu daha zevkli hale getirebilirsiniz. Ayrıca oyunda diğer oyuncular ile sohbet edebilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi durumdadır. Kontroller çift parmak ile sağlanmaktadır. CSR Racing 2, yayınladığı tarihten itibaren 10 milyon yükleme sayısını aşmıştır. Google play markette 3.525.880 oyuncunun oylaması sonucunda aldığı puan 4,7’dir. Oldukça başarılı puan alan bu oyun, oyuncular tarafından çoğunlukla olumlu yorumlar almaktadır.

Yenilikler

İyileştirmeler:
– Orijinal boya, değişen araba renklerine geri döndü
– Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler
Yeni Etkinlik: Hızlı ve Öfkeli Hediye: Hobbs & Shaw
– İki etkinliğe bölünmüş olan Triple Crossed & Downfall, Hobbs & Shaw finali, destansı serileri sonuçlandırmak ve efsanevi Toyota Supra Aerotop’u ele geçirmek için bir dizi ikonik araba kullanmanıza izin verecek!
– Bir video oyununda ilk kez CSR2’ye geliyor!
– ATS Automobili GT
– ROUSH Aşama 3 Ford Mustang

Düzenlemeler Mod

Fiyatlar limite düşürüldü (0-1 dolar / altın); Tüm arabalar açık; Ücretsiz kargo; Alışveriş yaparken, altın ve dolar azalmaz; Artan RP ödülleri; Yasaklanma olasılığı göz ardı edilmedi.

Oyun Kurulumu

1. Apk ve Obb dosyalarını indirin.
2. Obb dosyasını arşivden çıkarın.
3. “com.naturalmotion.customstreetracer2” adlı klasörü android/obb içine atın.
4. Apk dosyasını kurun ve açın.

Dosya Upload - Apk Dosyası
74.5 MB
Dosya Upload - Obb Dosyası
1.8 GB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!