Dealer’s Life Lite – Pawn Shop Tycoon Apk – Kendi ikinci el dükkânınızı işlettiğiniz eğlenceli bir yönetim oyunudur. Rastgele oluşturulan müşterilerle yine rastgele oluşturulan eşyalar için pazarlık yapın. Hem saatlerce güzel vakit geçirin, hem de tüm pazarlık, psikoloji ve yönetim becerinizi kullanarak kendi ikinci el imparatorluğunuzu kurun! Rastgele oluşturma teknolojisi, özel karakterler ve hiç beklenmedik etkinliklerle olacakları asla kestiremeyeceksiniz! Oyun içindeki genel zorlukları aşmanız adına oyunun sınırsız nakit ve maksimum beceri hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Yayınlandığı tarihten itibaren 500.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 7.288 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,2’dir.

Dealer’s Life Lite – Pawn Shop Tycoon TD Özellikleri

– Alınacak veya satılacak, hepsi rastgele oluşturulan çok sayıda eşya. Bunlara kaçınmanız (veya istifade etmeniz) gereken sahte eşyalar da dahil!
– Her biri kendi görünüş ve karakterine sahip rastgele oluşturulan çok sayıda müşteriyle pazarlık yapın. Karakterlerini bir bakışta şıp diye anlayabilecek misiniz?
– Şu ana kadarki en gelişmiş pazarlık motoru.
– En hızlı ve en akıllı teklif sahibi siz olun ve heyecan verici açık artırmalarda en prestijli eşyaları rakiplerinizden önce satın alın!
– Yeteneklerinizi (Bilgi, Karizma, Sezgi ve Şans) belirleyin ve kendi oyun stilinize göre istediğiniz yeteneği geliştirerek oyunu şekillendirin.
– İkinci el dükkânınızı istediğiniz gibi yönetin. Envanter kontrolü, dükkânın yeri, her gün gelebilecek müşteri sayısı ve çok daha fazlası.
– İşlerinizde size yardım etmesi için bilirkişi, tamirci, profil uzmanı, analist, tezgâhtar ve çok daha fazlasını işe alın. Tamir ve fiyat değerlendirmeleriyle kazancınız artsın!
– Rastgele etkinlikler, devamlı karakterler ve birden fazla oyun sonu ile her oyununuz farklı olacak.
– Kült film ve oyun göndermelerinin bulunduğu eğlenceli mizah anlayışı.

Yenilikler

V. 1.20
– Yeni Eşya Paketi #10 – Kahramanlar ve Kötüler! Aksiyon figürlerinden video oyunlarına, posterlerden ikon olmuş video oyun eşyalarına 25 yepyeni eşya seni bekliyor!
– Performans geliştirmeleri
– Hata düzeltmeleri

 • Kurulum Talimatı

 • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  Oyunu açın.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Sınırsız Para
  Sınırsız Nakit
  Maksimum Beceri
Cloud MR
50.7 MB
Google Drive
50.7 MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!