Final Fantasy Brave Exvius Apk – Efsanevi RPG serisinin bir başka projesi. Burada oyuncular dünyayı yaklaşmakta olan felaketten kurtaracaklar. Kullanıcının birden fazla yerde ve kasvetli zindanda rakiplerinin izinden gitmesi gereken üç kahraman olacak. Savaşa giren oyuncular, ekrana basit bir dokunuşla karakterleri kontrol edecekler. Ekip üyelerinin her biri, düşman çatışmalarıyla kullanılması gereken savaş ve büyülü yeteneklere sahiptir. Buradaki savaşlara ek olarak, aynı zamanda yararlı öğeleri aramak ve toplamak zorundadır. Oyun içindeki genel zorlukları aşmanız adına oyunun mega hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Yayınlandığı tarihten itibaren 5.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 783.992 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,6’dır.

Final Fantasy Brave Exvius Özellikleri

– Kolay ve etkileşimli savaşlar! Saldırmak için ekrana dokunun, ancak rakiplerinizi stratejik manevralarda güçlendirmek için büyü yeteneklerini taktiksel bilgi birikimiyle birleştirin!
– En sevdiğiniz FINAL FANTASY çağrısının yüksek kaliteli CG animasyonları!
– Alanında arama ve zindanları tamamlayın!
– Hedeflerinize ilişkin öğeleri, gizli yolları ve yeni rotaları aramak için karakterleri alanlar ve zindanlar arasında taşıyın!
– Görev almak için şehirlerdeki insanlarla konuşun. Eşyaları, gilleri ve hatta nadir eşyaları almak için onları tamamlayın!
– Kolayca taşınabilir bir biçimde bir RPG’nin tüm özelliklerine sahip!

YENİLİKLER

– Genel hata düzeltmeleri ve optimizasyon uygulandı.

 • Kurulum Talimatı

 • Apk dosyasını indirin ve kurun.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Canavar Düşük Savunma
  Canavar Düşük Saldırı
  Monster Düşük MP
  % 100 Düşme Oranı
  Sonsuz MP
  Ücretsiz Limit Patlamaları
Cloud MR
56.3 MB
Google Drive
56.3 MB
Allsync
56.3 MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!