Furistas Cat Cafe Apk – Oyuncuların kedileri özel bir kefede beslemeleri gereken eğlenceli bir arcade oyunudur. Burada kedileri yiyen ana karakteri yönetmen gerekiyor. Zorluk, belirli bir tüylü yaratığı beslerken, diğer kedilerin saldırılarına dikkat etmeniz gerektiğidir, aksi takdirde bir kedi hayatı kaybedecektir. Tamamen on yüreği var ve buradaki asıl amacı, akşam saat beşten beşe kadar hayatta kalmasına yardımcı olmak. Grafiksel olarak, proje yirminci yüzyılın sonlarına ait retro oyunlara benzer bir oyundur. Oyundaki genel zorlukları aşabilmeniz için para hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Yayınlandığı tarihten bu yana 1.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 30.738 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,6’dır.

Furistas Cat Cafe Özellikleri

● Gerçek kedileri yansıtan ilgi çekici tüylü dostları evlat edin ve bir araya getir. Her kedinin kendine has büyüleyici bir hikayesi ve kişiliğine özgü davranışları vardır.
● Benzer kişiliğe sahip kediler ve müşterileri bir araya getir, mutluluğu en yükseğe çıkar, böylece daha fazla pisiciği bir araya getir.
● Kafeni kendine göre dekore et! Kafe, duvardan zemine kadar tamamen dekore edilebilir. Kendine özel alanı yaratırken kontrol tamamen sende. Kafeyi şirin bir kedi parkına mı çevirmek isterdin yoksa Gotik bir mağaraya mı? Seçim senin!
● Oyunun hikâyesi hayvanları evlat edinme fikrini işler ve evcil hayvanlara etik bir şekilde sahip olma mesajını aşılar (oyundaki kedilerin çoğu kurtarılmış kedilerdir!)

YENİLİKLER

Bu güncellemeyle Dünya Kedi Günü’ne hazırlanın.
– Acayip mobilyalar ve yeni bir kediyle etkinlikte yer al!

 • Kurulum Talimatı

 • Apk dosyasını indirin ve kurun.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Sınırsız Para
  Sınırsız Balıklar
  Sınırsız Jeton
Cloud MR
82.8 MB
Google Drive
82.8 MB
Allsync
82.8 MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!