Game of Thrones: Conquest 2.10.248329 Apk
4.2
Google Play
890
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Game of Thrones: Conquest Apk – Ödüllü HBO dizisi üzerine kurgulanan Game of Thrones, RPG elementleri taşıyan bu RTS oyununda oyuncular bir Westeros Lordu olarak Yedi Krallık’ı fethetme yolunda stratejilerini belirliyor. Kullanıcı Westeros Lordu’ndan biri olma şansını yakalayacak. Bunu yapmak için, halkınızın amblemini tasarlamanız ve ardından etkileme mücadelesine girmeniz gerekir. Geçiş sırasında, oyuncu tüm tahtları yakalamanın yanı sıra tanıdık karakterlerle buluşacak. Ancak bu kolay olmayacak, çünkü gücü ele geçirmek isteyen tek kişi o değil. Siyasi entrika, askeri çatışma ve birçok kurban taht yolunda herkesi bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolleri tek parmakla sağlanabilmektedir. Yayınlandığı tarihten bu yana google play store’da  10.000.000’dan fazla indirilmiştir.

Game of Thrones: Conquest Özellikleri

-Hanenizi inşa edin ve bölgenize hükmedin
-Ordunuzu büyütün ve destansı savaşlarda rakip lordlarla çarpışın
-Her bir Güç Makamı size askerî ve ekonomik geliştirmeler verdiği için kalelerinizi savunun
-Çok beğenilen HBO dizisini temel alan RTS oyununda haritayı fethedin, düşmanlarınızla çarpışın ve etkinizi genişletin
-Tıpkı fantastik bir RPG’de olduğu gibi Güçlü Teçhizatlar üretin, Bu RTS oyununda üstünlük kazanıp düşmanlarınızın hakkından gelebileceğiniz teçhizat ve ekipmanlar üretebilirsiniz.
KRALLARI TAHTA ÇIKARIN YA DA DEVİRİN
– En iyi RPG ve RTS elementlerini birleştirerek size başka hiçbir oyunun sunmadığı GoT tecrübesini mobildeki en iyi GoT tecrübesi olan bu oyun sunuyor.
– Yenilikçi sadakat sistemimizde ustalaşınsancak beyi edinin, müttefiklerinizle büyük savaşlara girin ve yüce bir lord olarak GoT rüyasını yaşayın
-Demir taht’ı alın- Tıpkı çok beğenilen HBO dizisinde olduğu gibi hilekârlıkla sadakat arasında seçim yapın, ejderhalarınızı bilgece kullanırken sadakat zincirleri arasında geçişler yapıp düşmanlarınızı ezin

Yenilikler

– Güncel hata düzeltimleri:
– Bir görünüm sorunu çözüldü.
– PVP savaşıyla ilgili bir sorun çözüldü.

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
    Oyunu açın.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Orjinal Sürüm
Cloud MR
85 MB
Google Drive
85 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!