Go Launcher v3.17 Android Apk
0
Google Play
683
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Go Launcher

Go Launcher Apk v3.17 – Güncel Sürüm

Go Launcher, akıllı telefonlar ve tabletlerin çalışma ortamını özelleştirmek için tasarlanmış android için bir programdır. Çoklu ekranların standart versiyonu kullanılır. Masaüstüne karşılık gelen sembolün bir tıklama ile eklenir ve kaldırılır. Varsayılan olarak, masaüstünde 8 simge vardır, ancak sayıları kolayca değişir. Ekranlar kaydırma yaparak veya matris aracılığıyla seçilebilir. Sayfa çevirme animasyonu çok estetik görünüyor ve bir ayar fonksiyonuna sahip (8 tasarım seçeneği + farklı kaydırma hızı). Cevapsız çağrıları, yeni SMS’leri ve postadaki harfleri kaydedecek ve gösterecek bir eklenti koymak için bir fırsat var.

Programın kısayol eklemek için çeşitli seçenekleri vardır: uzun bir sekmeyle veya menüden. İkinci seçenek sayesinde ekleme işlemi çok daha hızlı ve çok daha kolaydır. Bir klasör oluşturmaya çalıştığınızda, hemen bir ad verebilir ve gelecekte içinde olacak uygulamaları sağlayabilirsiniz. Go Launcher‘ın alt panelinin belirli görevler için yapılandırılması kolaydır. Üzerinde simgeler bulunan programı seçmek mümkündür. Aynı zamanda tokatlama ile görülebilen üç panele kadar destek vermek mümkündür.

Uygulama menüsü navigasyonlu 8 ikondan oluşmaktadır. Özelleştirilebilir çevirme: dikey, yatay, çeşitli animasyon seçenekleri. Uygulamaları klasörlere göre sıralamak mümkündür, arama yapmak çok kolaydır. Kendi widget’ları bazen başlatıcının seçiminde belirleyici faktördür ve incelemenin amacı bu faydalı araçlardan mahrum değildir. Standarda ek olarak, yerleşik mağazadaki gibi başkalarını da ekleyebilirsiniz. Mümkün olan tüm uygulama ayarları “Ayarlar” menüsünde tamamlanır. Aynı menüde istenirse kaydedilebilir veya geri yüklenebilirler.

Genel olarak, bu başlatıcı, iyi optimizasyon ve sürekli iyileştirmeler ve güncellemeler sayesinde en iyilerinden biridir. Normal cihaz arayüzünden bıktıysanız , Go Launcher’ın özelliklerini keşfetmeye başlayabilirsiniz.


Ekran Görüntüleri

Go Launcher Go Launcher

Go Launcher Go Launcher


Kurulum
Apk dosyasını indirin.
““uygulama-adı-vX.XX-mod-Androskop.Net.apk”” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak uygulamayı açın ve kullanmaya başlayın.


Künye
Sürüm: v3.17
Geliştirici: GOMO Limited
Android Sürümü: 4.1 ve sonrası
Google Play Store


Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

51.5 MB
Google Drive
51.5 MB
Allsync
51.5 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!