Grim Soul Dark Fantasy Survival Apk – Hayatta kalma türünün unsurları ile çok oyunculu bir rol yapma oyunudur. Amacınız, bu tehlikeli ülkede yapabileceğiniz sürece hayatta kalmak. Kaynakları topla, bir kale inşa et, düşmanlardan kendini savun ve bu oyunda zombi şövalyeleri ve diğer canavarlarla savaşarak hayatta kal! Burada oyuncular tehlikeli bir dünyada hayatta kalacaklar. Bunu yapmak için, güçlü bir barınak kurmanız ve çeşitli faydalı öğeleri aramanız ve kahramanın yeteneklerini geliştirmeniz gerekir. Ayrıca kullanıcılar, bulunan silah ve zırhı kullanmanız gereken bir zombi kıyameti ile toplantılar bekliyor. Mümkün olduğu kadar uzun süre devam etmek için bir klana katılmaya ve düşmanlarla birlikte savaşmaya değer. Grim Soul, yayınlandığı tarihten itibaren 50.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 2.086.690 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,7’dir.

Grim Soul Dark Fantasy Survival Özellikleri

– Gray Decay’ın etkilediği İmparatorluğu keşfedin. Grim Soul Gizemli Güç Yerlerini keşfedin. En değerli kaynakları elde etmek için antik zindanlara ve diğer kurtulanların kalelerine sızmayı deneyin.
– Çalışma tezgahları oluşturun ve yeni kaynaklar oluşturun. Plaguelands’ın en tehlikeli sakinleriyle savaşmak için yeni tasarımlar keşfedin ve gerçekçi ortaçağ silahları ve zırhları yaratın.
– Barınağınızı yenilmez kaleye dönüştürün. Ölümsüzlere ve diğer hayatta kalanlara karşı savunma için sağlam bir temel oluşturun. Kalenizi savun, davetsiz misafirler için tuzaklar kur ve inşa et. Ancak, değerli ganimet toplamak için düşman bölgenizi keşfetmeyi unutmayın.
– Sabah Yıldızı? Teber? Belki bir arbalet? Ölümcül silahlardan oluşan bir cephanelik arasından seçim yapın. Kritik isabet dağıtın ve düşman saldırılarından kaçının. Rakipleri ezmek için farklı dövüş stilleri kullan. Her tür silahı kullanmak için etkili bir strateji bulun!

Yenilikler

– Birkaç oyun mekaniği geliştirildi, çeşitli hatalar ve sorunlar düzeltildi.

 • Kurulum Talimatı

 • Apk dosyasını indirin ve kurun.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Öğe çoğaltma (daha fazla almak için bir öğeyi bölmek)
  Ücretsiz işçilik (gerekli öğeleri olmadan zanaat)
  Ücretsiz bina (gerekli öğeler olmadan inşa)
  Hiçbir Bina Gereksinimleri
  Ücretsiz yükseltme (gerekli öğeler olmadan yükseltme)
  Sonsuz Silah Dayanıklılık
  Sonsuz Zırh Dayanıklılık
  Sınırsız paralar (artırmak için para harcamak)
  Sınırsız beceri noktaları (artırmak için beceri kullanın)
  Sınırsız enerji (sikke ile satın)
Cloud MR
91.4 MB
Google Drive
91.4 MB
Allsync
91.4 MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!