HAWK – Force of an Arcade Shooter Apk – Hikayede, Verdia ülkesi Atroxia uçağı tarafından saldırıya uğradı ve bunun sonucunda dünyanın dört bir yanından en iyi işe alınan pilotlar sivilleri korumaya gitti. Kullanıcı, üstün düşman kuvvetleriyle eşitsiz bir savaşa girecek. Düşmanlar hem dünyadan hem de gökten saldıracaklar. Yenilen uçaklardan, tanklar ve diğer ekipmanlar, savaşçınızı yenileyebileceğiniz paralar bırakacak. Her seviyenin sonunda, oyuncuyu heyecan verici bir patron kavgası bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolleri çift parmakla sağlanabilmektedir. Oyunda yaşanan maddi ve genel zorlukları aşabilmeniz para hileli sürümü sizlerin deneyimine sunuyorum. Yayınlandığı tarihten bu yana google play markette 5.000.000’dan fazla indirilmiştir.

HAWK – Force of an Arcade Shooter Özellikleri

– Heyecan dolu hikaye: düşmanlar ve nefes kesici aksiyon ile dolu 170’den fazla seviye!
– Eşsiz çok oyunculu ortak mod: zorlukların üstesinden gelmek için savaş kardeşlerin ile takım oluştur veya daha fazla eğlence için rastgele oyuncular ile güçlerini birleştir!
– İlave modlar: Eğlence, Takım ve Taarruz – her biri farklı oynanış sunuyor!
– Mükemmel Çatışma: Çok sayıda savaş jeti, savaş yoldaşı, cephane, silah ve cihaz seçeneği: kişisel cephanen yüksek teknoloji ile destekli!
– Devasa elebaşları: Ekrana bile sığmayan büyüklükteki düşmanlarla savaş ve onları hakla! Elebaşlarının yardımcılarını yok et! Danmaku mermi yığını parçalarını bul.
– Harika görseller: Uzay ve lazerlerden usandın mı? Uçmayı dene! Muhteşem 3b grafikler bu oyun türünün eski usul olduğunu unutturacak. Dikey atış oyunları hiç bu kadar iyi olmamıştı. Epik gökyüzü savaşları heyecan dolu. «Phoenix»ini seç ve ülkeyi işgalcilerden kurtar. Hava savaşıları senfonisi ve kahraman karizması unutulmazdır!
– Modern retro: Daha önce STG oyunu oynadın mı? Bunun retro olduğunu mu düşünüyorsun? Yanıldığını kanıtlıyoruz. Bu yukarıdan aşağı atış oyunu sana “vay canına” dedirtecek ve anılarını canlandıracak. Strikers, Tyrian, Ace Squad, Razor veya Airborn hayranı olabilirsin veya 1945’teki savaş aksiyonlarına katılmış olabilirsin. Ama ne olursa olsun özgürlük filolarımızı seveceksin!

Yenilikler

Pilotlar, Güncelleme 22.1 karşınızda, yeni özellik:
– Beklenen oyun içi mağaza değişiklikleri

 • Kurulum Talimatı

 • İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
  ““oyun-adı-vX.XX-mod-Androskop.Net.apk”” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
  Son olarak “com.my.hawk.air.shooter” adlı klasörü android/obb içine atın.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Yağmur roketlerinden gelen hasarı azaltın
  Düşmanla çarpışma hasarını azaltın (geçerli Boss olmadan)
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!