Hills of Steel Mod Apk v2.3.1 – Para Hileli
4.1

Hills of Steel Apk, Şu ana kadar yapılmış belki de en çok bağımlılık yaratan, fizik tabanlı tank oyunu! Üstelik ücretsiz! Tepeler arasından ilerle ve düşmanlarını çelikle ez. Ağır araçlarla sürüşü ve atış yapmayı seviyorsan, işte aradığın oyun!

Hills of Steel, bir oyuncunun zırhlı bir tankın kontrolünü ele geçireceği ve tepelik yerlerden geçeceği bir arcade oyunudur . Yerel oyun ünlü Hill Climb Racing’deki oyunlara çok benzer, ancak burada sürüşün yanı sıra, zaman zaman yolda görünen rakiplere de doğrudan vurmak gerekiyor. Ancak bunu yapmak o kadar kolay değil: silahın namlusunun eğilmesi işe yaramayacak, bu nedenle seviye tahliyesini kullanmanız gerekiyor. Seviyelerin başarılı bir şekilde tamamlanması, ekipman yükseltmek, yeni bir tank satın almak ve görünümünü değiştirmek için harcanabilecek parayı getirecektir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolleri tek parmakla sağlanmaktadır. Oyunun içerisinde yaşanan maddi ve genel zorlukları aşabilmeniz için sınırsız para hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Bu hile sayesinde oyun içi sınırsız alışveriş yapma imkanınız olacak. Yayınlandığı tarihten itibaren google play markette 10.000.000’dan fazla indirilmiştir.

Özellikleri:

Sürüş ve imha fiziğinin keyfini çıkar.
Daha fazla motor gücü ister misin? Daha iyi bir silah? Ya da daha ağır bir zırh? Mükemmel! Beklentilerini karşılamak için tankını ayarla.
Macera! – Tankını çıkar ve ganimet topla!
Rütbeni yükselt! Bir General olabilecek kapasiten var mı?

Yenilikler

Tankları sürmek ve düşmanları yok etmek hiç bu kadar akıcı olmamıştı.

 • Kurulum Talimatı

 • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  Oyunu Açın.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Sonsuz para ve elmaslar
  Tank ve amperlerin yükseltilmesi için asgari şartlar
  Tüm tank ve skinleri açık
Cloud MR
57.1 MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!