Idle Prison Tycoon Hile Apk v1.5.1, Dünyada ilk cezaevide maden sistemi kurup yönetmeye dayalı ve şehir kurma temalı bir oyundur. Oyuncu bir maden kralı rolü oynar, altın madeni inşa eder ve altın madenciliğine yatırım yapar. Bu madenlerde çalışan altın madencileri mahkumlardır. Kristal madeni, elmas madeni ve altın madeni için madencilik hapishaneleri kurarak işi yönetiyorsunuz. Elde ettiğiniz kaynakları nakit paraya çevireceksiniz. Kazandığınız para, madenleri daha da genişletmek ve diğer madencilik faaliyetlerini arttırmak ve büyük oranda kar elde etmeye devam etmek için kullanılacak. Oyunun amacı, altın madencisini yönetmek için bir müdür işe alarak daha fazla madencilik seviyesi oluşturmaktır. Idle Prison Tycoon, bunun dışında madencilik statünüzü geliştirmeye devam edin ve elde ettiğiniz geliri şehir inşa etmek kullanın.

Idle Prison Tycoon, gökdelenler, parklar gezilecek yerler, fabrikalar ve çok fazlasını inşa edin. Yükseltme ve boşta kalan şehrin büyümesini sağlamak için binaları stratejik olarak yerleştirmeniz gerekmektedir. Zindan canavarları ile savaş. Altın madeni zindan canavarı ile birkaç önemli olayda savaşacak. Örümcek canavarı, ejderha canavarı, mumya labirent canavarı ve daha fazlası … Bu canavar olaylarını bitirirseniz mükemmel bir şekilde çözülür. Ek olarak, altın madenini daha da geliştirmek için büyük miktarda altın alacaksınız. Idle Prison Tycoon, yayınlandığı tarihten itibaren 1.000.000 indirilme sayısını aşmıştır. Toplamda 21.178 kişi tarafından oylanmış olup, aldığı genel puan ortalaması 4,7’dir.

Idle Prison Tycoon Özellikleri

– Madeni para kazanmak için mayına tıklayın
– Mayın ve Zanaat ve Şehir bina her biri harekete hazır, benzersiz görünümleri ve istatistikleri olan, boşta Yöneticileri toplayın ve yükseltin!
– Hapishanenin patronu olacaksınız, daha derine inin ve mahpusların ihtiyaç duyduğu sırada gelirleri en üst düzeye çıkarmak için yolunuzu yükseltin. Ne de olsa onları mutlu etmek çok önemli, onları olabildiğince erken serbest bırakmak ve Özgürlük Madalyaları almak isteyeceksiniz. Hayalinizdeki şehri yükseltmek için onları kullanın!
– Oyunun ilginç şeylerinden birini unutma zindan canavarlarına karşı mücadeledir. Göründükleri gibi, mahkum yöneticilerinin gücünü birleştiriyorlar ve ekrana tıklıyorlar, böylece boşta kalan altın madenlerinizi koruyarak onları hızla yok edebiliyorlar.

Yenilikler

Bazı hatalar giderildi.

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
    Oyunu Açın.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Sonsuz Para (Harcandıkça Artar)
Cloud MR
32 MB
Google Drive
32 MB
Allsync
32 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!