Jurassic World Alive Apk – oyuncuların bir akıllı telefon kamerası ve GPS kullanarak dinozorları yakalayabilecekleri artırılmış gerçekliğe sahip bir oyun projesi. Buradaki oyun Pockemon Go’ya benziyor: dinozorlar ekranda görünecek ve yakalanmaları gerekecek. Eski dinozorların neslinin tükenmesini önlemek için, kullanıcılar dağılmış DNA örneklerini toplayacak ve bunlara dayanarak melez türler yaratacaktır. Ondan sonra dinozoru savaş alanına gönderebilirsin. Ayrıca, dünyanın dört bir yanına dağılmış olan drone için pil toplamak gerekiyor. Jurassic World Alive, yayınlandığı tarihten bu yana google play markette 10.000.000’dan fazla indirilmiştir.

Yenilikler

Dinozorlar bu sezon dünyanızda dolaşıyor!

– YENİ Tekli Sefer Modu’nda dinozorlarınızı savaşa sürükleyin! Nihai dinozor eğitmeni olmak için 9 bölüm boyunca savaşın. Ardından öğrendiklerinizi PvP’ye taşıyın.
– Yeni Melezlerin de dâhil olduğu 8 YENİ dinozor var! Haritanızda onları bulun!
– Yeni Mabet eklentileri! Artık Senozoik çağ yaratıklarınızı yerleştirebilir, onlarla ilgilenebilir ve savaşabilirsiniz!
– Daha sağlam bir deneyim için hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler yapıldı.

Oyun Kurulumu

1. Jurassic World Alive MOD APK’yi kurun ve Sınırsız Pil Modunun keyfini çıkarın.
2. Oyunda karakterinizi hareket ettirmek için Joystick Düğmesi eklemek istiyorsanız, FLYGPS’i de yükleyin.
3. Şimdi FlyGPS’yi açın ve Konum izni verin ve başladığında Mock Konumunu etkinleştirmenizi isteyecektir. bu yüzden Ayarlar’a tıklayın, sizi Mock Location ayarlarına yönlendirir. oradan Mock Location ve orada FLYGPS seçin.
4. Şimdi FlyGPS’de konumunuzu göreceksiniz. Üzerine dokunun ve HAREKETLİ GPS KONUMU BAŞLAT ve bitmesini seçin. Şimdi ekranda Joystick düğmesi görünecektir.
5. Jurassic World Alive MOD APK’ye geri dönün ve HARİTA üzerinde hareket etmek için Joystick düğmesini kullanın.
6. Eğer KONUM VEYA GPS HATASI ile karşılaşırsanız, Dinosaur Collection Menüsüne tıklayın ve herhangi bir dinozor üzerine tıklayın, sonra tekrar Haritaya tıklayın. Harita şimdi yüklenecek ve Joystick Button ile dolaşabileceksiniz.

Düzenlemeler [Mod]

1. Sonsuz pil
2. VIP’yi etkinleştir
3. Mükemmel darbe

Cloud MR
511 MB
FLY GPS APK
2.3 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!