Kitty Keeper Cat Collector Apk – Kedileri seven çocuklar için renkli bir eğitici oyundur. İçinde, genç kullanıcılar, tüylü yaratıklar koleksiyonunu toplayabilecek ve onlar için kendi evlerini inşa edebilecekler. Bir sürü kedi bu eve sığabilir, çünkü oyuncu hayvanlar için iki düzineden fazla odayı donatabilecektir. Bu, çeşitli mobilyalar, oyuncaklar, iç parçalar ve başka şeyler yardımı ile yapılabilir. Ayrıca, oyuncuları uygulamaları için değerli ödüller içeren birçok heyecan verici görev beklemektedir. Oyun içindeki genel zorlukları aşmanız adına oyunun sınırsız para hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Kitty Keeper Cat Collector, yayınlandığı tarihten itibaren 100.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 4.428 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,6’dır.

Kitty Keeper Cat Collector Özellikleri

– Binlerce kedi toplamak: tom kedi, Gemma elmas kedi, Pom kazak kedi ve daha sert bir içki! sizinle oynamak için geldim tüm ultra özel nadir kediler tanışın.
– Yaratıcı ol! Yeni konakta üzerinde 24 oda ve bahçeler süsleyin ve kediler oynamak için mobilya öğeleri yüzlerce doldurun.
– Mancatten büyük, kocaman, pisi şehre dışarı kedilerine gönder! Evinizde eklemek için Onlar yeni nadir öğeleri ile eve gelebilir. Yoksa sevmek için bile yeni bir sanal evcil hayvan!
– Bir sevimli kedi simülatörü fazla, Kitty Kaleci yanı bir aşk hikayesi! kitties yardımıyla Komple görevler ve yeni konağın sırlarını keşfetmek.
– çevrimdışı oyun oynamak için seviyorum? Bir uçakta, trende, arkanda yeni sanal evcil hayvan bırakmak zorunda kalmayacaksınız. Şimdi Eğlenceye katıl ve ücretsiz oyna!

Yenilikler

Bağımsızlık Günü’nü Jude ve pisi arkadaşlarınızla kutlayın!

 • Kurulum Talimatı

 • Apk ve obb dosyasını indirin.
  Apk dosyasını kurun.
  Son olarak “com.mightykingdom.kk” adlı klasörü android/obb içine atın.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Para Hileli
Allsync - Apk indir
42.3MB
Allsync - Obb Data indir
165MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!