Legend of Ace Apk – Oyuncunun güçlü rakiplerle arenalarda savaşmayı beklediği serin bir rol yapma projesidir. Daha az güçlü bir karakteri kontrol ederek, kullanıcı karşı takımın zorlu kahramanlarıyla yüzleşecek. Her düello on dakika sürer ve kadroda en fazla beş savaşçı olabilir. Bütün bunlar savaşları mümkün olduğunca dinamik ve uzlaşmaz hale getirir. Burada benzersiz bir görünüm ve beceriye sahip 17 kahraman sınıfı var, bu yüzden kullanıcı savaşçıyı kendi zevkine göre seçebiliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanmaktadır. Oyundaki genel zorlukları aşabilmeniz için hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Yayınlandığı tarihten bu yana 1.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 40.013 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 3,9’dur.

Legend of Ace Özellikleri

– Oyunda bir çok strateji geliştirilmiştir. Eşya sistemi, kart sistemi ile değiştirilmiştir. Bu nedenle oyuncular eşya tarifleri ile uğraşmak zorunda kalmazlar. Bunun yerine, kahraman geliştirmeye yarayacak yüzlerce kart bulunmaktadır. Her oyuncu herhangi bir kahraman için kendine özgü strateji oluşturabilir.

– Hızlı tempolu bir oyundur. Her oyun sadece 10 dakika sürer. Böylece oyuncular diğer şeylere zaman ayırabilirler. 10 dakika ile 30 dakika içinde kız arkadaşınızı geri arama arasındaki farkı siz hayal edin………

– Oyunda ekip çalışmasına ihtiyaç vardır. Her takım 5 oyuncudan oluşur. Her oyuncunun Tank, Şifacı, Nişancı, Büyücü, Ganker karakterlerinden birini seçmesi gerekmektedir. Oyuncular düşmanları yenmek için işbirliği yapmalıdır.

– Becerilerinizi göstermek için en iyi yerdir. Sıralama ve eşleştirme sistemi ile dünyanın dört bir yanından oyuncularla tanışabilirsiniz. Muhteşem becerilere sahip olan herkes burada ünlü olabilir.

Yenilikler

1. İşlev Ayarları:
– Düzeltilmiş Kart İşlevi:
Kartlar 3 kategoriye ayrılır: Early (I), Mid (II), Late (III)
– 10.01’de Yeni Savaş Geçidi
2. Savaşta Ayarlamalar
3. Kullanıcı Arabirimini ve İstemleri Optimize Edin
4. Yeni Kahraman:
-Heracles, Tanrı Elinin Zaferi
5. Yeni Cilt
6. Kart Ayarlamaları:
Çok sayıda kart eklendi ve elden geçirildi.
7. Sabit bazı sorunlar çökmesine neden olabilir.

 • Kurulum Talimatı

 • İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
  ““oyun-adı-vX.XX-mod-Androskop.Net.apk”” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
  Son olarak “com.funcube.loa” adlı klasörü android/obb içine atın.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • MOD MİNİ HARİTASI (MİNİMAP'TA DÜŞMANI GÖSTER )
Cloud MR - Apk Dosyası
52.5 MB
DosyaUpload - Obb Dosyası
412.2 MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!