Little Singham Cricket

Little Singham Cricket v1.0.00 Mod Apk – [ Güncel Sürüm ]

Little Singham Cricket, amacınız kontrolünü sağladığınız küçük singham karakterleri ile vuracağınız toplar ile hedeflediğiniz billboard’ları kırmaktır. Ekstra güç için herşeyi kusursuzca zamanlamak gerekmektedir. Ball Fly, Power ve Ball Bounce gibi toplara daha da fazla vurmanıza yardımcı olacak güç artırıcılardan faydalanmalısınız. Güçlendirmelerinizi yükseltmek ve tüm kayıtlarınızı bozmak için paraları kullanın. Bir topun uçuşu boyunca vurduğu elmaslar her zaman toplanır. Elmaslar, zorlukların tamamlanmasıyla da kazanılabilir.

Topladığınız elmasların yardımıyla karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Ayrıca yeni Topları açmak için zorlukları temizleyerek kazanacağın kupalara ihtiyacın var. Oyun içindeki zorlukları aşamanız adına oyunun sınırsız para birimi hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle zorlukların üstesinden daha kolay bir şekilde gelebilirsiniz. Android platformuna yakın zamanlarda giriş yapan ve hızla popülerleşen bir kriket oyundur. Little Singham Cricket yayınlandığı tarihten bu yana 500.000 yükleme sayısını aşmıştır.


Ekran Görüntüleri

Little Singham Cricket ss1


Kurulum
““oyun-adı-vX.XX-mod-Androskop.Net.apk”” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak oyunu açın ve keyfini çıkarın İyi Eğlenceler 🙂


Künye
Sürüm: v1.0.00
Geliştirici: Zapak Mobile Games
Android Sürümü: 4.1 ve sonrası
Google Play Store


Oyun Üzerindeki Düzenlemeler [ MOD ]

– Sınırsız Para Birimi


YENİLİKLER

Bir arkadaş daha yüksek puan aldığında! Şimdi onlara patronun kim olduğunu göstermek için arkadaşlarınla yarış. Mirchinagar’dan böcekleri vurup oyunu optimize ettik. Öyleyse grevi yap ve yeni kayıtlar koy. Little Singham ile Kriket’in Keyfini Çıkarın


Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

71.3 MB
Google Drive
71.3 MB
Dosya Upload
71.3 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!