Mahjong Journey Apk – Android için doğu tahta oyununun mobil bir uyarlamasıdır. Hikayede ana karakter kayıp ebeveynleri aramaya gider. Birçok ülke ve şehri ziyaret etmesi gerekiyor ve oyuncu bu konuda kendisine yardımcı olacak ve seviyeleri geçmesine yardımcı olacak. Bunu yapmak için, tablodan başkaları tarafından engellenmeyen aynı yongaları kaldırmanız gerekir. Zorluklar olursa, ipuçlarını veya bonusları kullanabilirsiniz. Tüm kullanıcılar zihinsel yeteneklerini göstermek için gereken 445 aşamalarını bekliyor. Ayrıca burada oyuna ilgi eklemek için bir başarı sistemi ve sevimli karakterler var. Mahjong Journey, yayınlandığı tarihten itibaren 1.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 242.309 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,5’dir.

Mahjong Journey Özellikleri

– 1800’ü aşkın sürükleyici seviyede ustalaş (ücretsiz güncellemelerle daha yüzlercesi gelecek)
– 43 farklı taş setindeki 1806 taş türünü eşleştir (ücretsiz güncellemelerle daha fazlası gelecek)
– 40’tan fazla karşı konulamaz başarıyı kazan ve dört çığır açıcı güçlendiriciyi kullan
– Büyüleyici çizimlerin, zengin seslerin ve düzenli olarak gelen güncellemelerin yanı sıra yeni seviyelerin, taş setlerinin ve daha bir sürü şeyin tadını çıkar
– Google Play oyun hizmetleri desteği

Yenilikler

HAZİNE AVI ETKİNLİĞİ – Özel deniz altı haritasının 25 yeni seviyesinde yolculuk edip Denizyıldızı toplayarak deniz canlılarının hoş avatarlarını kazanın. Tüm etkinlik seviyelerini üç yıldızla tamamlayıp toteminizi geliştirerek çok daha fazla ödül kazanın!
YENİ ETKİNLİK MÜCADELESİ – Tüm etkinlik koleksiyonlarını toplayarak size her gün İpucu ve Kestane Fişeği takviyelerini verecek olan benzersiz bir “Şişedeki Mesaj” heykelciği kazanın.
DÜZELTME VE GELİŞTİRME!

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Sınırsız Elmas
    Tüm ürünlerin fiyatı 0 elmas
Cloud MR
114.5 MB
Google Drive
114.5 MB
Allsync
114.5 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!