Marooned v1.7 Mod Apk – Para Hileli
0
Google Play
580
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Marooned Apk – Ana karakteri çeşitli yerlerde kendini bulan ve vahşi doğada hayatta kalmaya çalışır. Düşmanca bir ortamda hayatta kalmasına yardımcı olmak için, oyuncu yararlı materyaller bulmalı, haritayı araştırmalı ve aynı zamanda avcı ve balıkçılıkta kahramana yardım etmelidir. Her yerin kendi sırları vardır, bu yüzden dikkatlice incelemeniz ve ilginç yerler bulmanız gerekir. Oyun, gerçekçilik veren günün ve hava zamanının bir değişikliğine sahiptir. Ayrıca kullanıcının emrinde birçok tuzaklar ve avcılık için doğaçlama silahlar olacak. Oyun içindeki genel zorlukları aşmanız adına oyunun para hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Yayınlandığı tarihten itibaren 10.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 411 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,4’tür.

Marooned Özellikleri

Çok geniş alan
Alan her sahnede çok geniştir. Bir kamp kurabilir ve herhangi bir yerde kamp ateşi oluşturabilirsiniz. Hayvanları yakalamanın kolay olduğunu düşündüğünüz yerlere tuzaklar yerleştirebilirsiniz. Yağmur yağarken, su tutmak için kaplar kullanabilirsiniz. Karanlık gecede hiçbir şey göremediğinizde, size yardım etmek için meşale kullanabilirsiniz.

Oyunda gizli görevleri ara
Her sahnede iki gizli görev var. Kendiniz bulmanız gerekir. Bazen belirli koşullar altında görünecektir. Ana görevi ve gizli görevleri tamamladıktan sonra özel hediyeler alacaksınız.

Yakala ve avla yetenekli bir iştir
Oyunda taşlar, bambu çatallar, yaylar ve oklar gibi pek çok fırlatma aracı var. Bazen av, tavşanların üzerindeki çayırlar, havuzdaki balıklar vb. Gibi avlara rastlayacaksınız. Farklı araçlar kullanmanız gerekir. Onları yakala.

Tehlikeli büyük bir tehlikesizle karşı karşıya kaldığınızda nasıl yapılır?
Birkaç gün hayatta kaldığınızda, bazen Tayland Ormanı’ndaki kurtlar, Afrika Otlaklarındaki sırtlanlar ve Marshland’daki timsahlar gibi büyük tehlikeli canlandırmalarla karşılaşacaksınız. Eğer fırlatma aletlerine sahipseniz, onlara vurabilirsiniz. Aksi takdirde, olabildiğince hızlı koşmalısınız.

Yemeğin Günaha
Her sahnede yemek yapabilirsiniz. Önce farklı tür yiyecekler toplamalısın. Uzun süre hayatta kaldıktan sonra sağlığınızı iyileştirmek için daha fazla yemek gerekir.

YENİLİKLER

– Hesap sistemini ekleyin
– Sıralamayı ekle

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Sınırsız Para
    Sınırsız Turp
Cloud MR
59 MB
Google Drive
59 MB
Allsync
59 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!