Marvel Puzzle Quest Apk – Marvel çizgi romanlarının ünlü kahramanlarıyla üst üste üçlü kombinasyonlar oluşturacağınız arcade türü yapboz oyunudur. İçinde bulunan kahraman karakterler Demir Adam, Hulk, Kaptan Amerika ve diğerlerinden daha az ünlü olmayan karakterlerden oluşan bir grup süper kahraman toplayabilecekler. Geçiş sürecinde, kullanıcı oyun alanını aynı renkteki kristallerden arındırırken, ekranın tepesinde süper kahramanlar ve süpervizör ekibinin üyeleri arasında bir savaş olacak. Kırık zincir ne kadar uzun olursa o kadar fazla puan kazanabilir ve düşmanın zararı o kadar artar. Proje, yüksek kaliteli oyunların tüm hayranlarına hitap edecek klasik bir bilmecenin ve rol yapma savaşlarının unsurlarını başarıyla birleştiriyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanmaktadır. Oyundaki genel zorlukları aşabilmeniz için hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Yayınlandığı tarihten bu yana 10.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 322.920 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,3’tür.

Marvel Puzzle Quest Özellikleri

– Dünya çapındaki 15 milyon oyunculu topluluğumuza katıl!
– Stratejini mükemmelleştirmek ve düşmanlarını yenecek muzaffer takımı bulmak için 185’ten fazla favori MARVEL Süper Kahramanını ve Süper Kötü Karakteri topla ve yükselt!
– Güçlerini artırmak için savaş, yeni yeteneklerin kilidini aç ve düşmanları alt edip Marvel Süper Kahramanlarıyla mükemmel takımı yaratmak için yeni Destekler bul!
– Epik savaşlarda ve etkinliklerde diğer oyunculara karşı savaşmak için arkadaşlarınla ittifaklar kur ve kolektif gücünü kullan.
– Heyecan verici Oyuncuya karşı Oyuncu (PvP) Turnuvalarında Süper Kahraman takımının gücünü test et
– Yeni karakter ödülleri ve diğer ödüller için Turnuvalarda, İttifaklarda ve Sezon Oyununda üst sıralarda kal!
– Doğrudan Marvel Evreni’nden yeni etkinlikler, özellikler ve turnuvalar
– Özel olarak Marvel emektarları Frank Tieri (Iron Man (Demir Adam), Wolverine, Weapon X) ve Alex Irvine (Iron Man: The Rapture, Daredevil Noir) tarafından yazılmıştır

Yenilikler

“Bu karakteri listene eklediğin zaman Huzuru biraz kazan!”
-Daha hızlı yükleme süreleri
-Daha düzgün animasyon ve kaydırma
-Daha yüksek çözünürlüklü grafikler

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Sınırsız Para
    Birçok kristal
Cloud MR
99.9
Google Drive
99.9
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!