MARVEL Şampiyonlar Turnuvası Apk – Marvel çizgi romanlarının hayranlarının, bu evrenin karakterlerinden hangisinin bire bir çatışmalarda kazanacağına karar vermesine izin verecektir: çevik Örümcek Adam veya acımasız Wolverine, alaycı Deadpool veya yaratıcı demir adam, az konuşulan groot veya öfkeli Jet rakun. Orijinal iktidarın sahibi olan Tanelyir Tiwan, daha iyi bir koleksiyoncu olarak bilinir, Şampiyonları büyük kristallere hapseder ve onları hikayenin ana düşmanı olan Fatih’in Kang takımıyla savaşmaya zorlar. Düellolara 40’tan fazla savaşçı katılabilir ve dövüş teknikleri koleksiyonundaki herkesin normal bir yumruk, güçlü bir yumruk, bir blok ve özel bir saldırı vardır.

Takımınıza hem kahramanları hem de kötü adamları dahil edebilirsiniz ve doğru takım arkadaşları ve kostümler seçimi, savaşlarda güzel bonuslar kazanmanıza olanak tanır. Zaman içinde karakterler deneyim kazanacak, donanım kazanacak ve yeni fırsatlar öğrenecek bu yüzden marvel’de sıkılmayacaksınız.  Oyun içindeki genel zorlukları aşmanız adına oyunun hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. MARVEL Şampiyonlar Turnuvası, yayınlandığı tarihten itibaren 100.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 2.828.999 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4.3’tür.

Özellikleri

– Klasik Marvel hikâye anlatımıyla dolu bu heyecan verici macerada bir yolculuğa çık
– Marvel Evreninde çeşitli kahramanlarla ve kötülerle, unutulmaz yerlerde savaş: Mesela İntikamcılar Kulesi, Oscorp, Kyln, Wakanda, Barbarlık Toprakları, Asgard, S.H.I.E.L.D. Helicarrier ve daha fazlası!
– Dinamik macera haritalarını keşfet ve mobil platform için özel olarak geliştirilen kontrol sistemiyle aksiyon dolu savaşın keyfini çıkar.
– Marvel Çizgi Romanlarından çeşitli kahramanlar arası bağlara göre gelen sinerji bonuslarını kazanmak için kahramanlardan ve kötülerden oluşan ekibini akıllıca bir araya getir, yükselt ve yönet
– Örneğin Kara Panter ile Fırtına veya Cyclops ile Wolverine’i bonus için eşleştirebilir ya da ekip bağlantı bonusu için Galaksinin Koruyucuları’ndan bir ekip oluşturabilirsin
– Bir Şampiyon ne kadar güçlüyse, özellikleri, yetenekleri ve özel hareketleri de o kadar iyi olur
– Turnuva’ya sürekli yeni Şampiyonlar eklenmekte!

Yenilikler

Guillotine: Geleceğin Prometeus’u
SABAH YILDIZI, Savaş Diyarı’ndaki birçok vahşi saldırı için suçlanırken; kötü üne sahip ELSA BLOODSTONE’un liderliğindeki bir katil timi, onu kesin olarak durdurmaya girişir.

Bağlantı Noktasına Saldırı!
Hafta boyunca, uygun Sınıf Kahramanlarını ve Kötülerini yanına al ve Bağlantı Noktası’nın koruyucusu MAN-THING ile girişeceğin özel Maceraya erişim kazan!

Marvel Oyun Üzerindeki 4 Farklı Mod

Düzenlemeler [Mod1]

1. Tanrı Modu (Düşmanlar saldırmaz)

Düzenlemeler [Mod2]

1. Tanrı Modu (Düşmanlar saldırmaz)

2. Bir Vuruşta Öldürme

Düzenlemeler [Mod3]

1. Rakip saldırmaz

2. Beceri her zaman aktif

3. Rakibin tepkisi yok

4. Karıştırma yok

Düzenlemeler [Mod4]

1. Rakip hala duruyor ama kullandığı beceriye sahip olduğunda

NOT: Unsigned versiyondur.

Download Mod1
74.4 MB
Download Mod2
74.4 MB
Download Mod4
74.4 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Okan 8 ay önce

Dostum güncel sürüm yokmu eklesen