Merge Dragons! v4.2.0 Mod Apk – Para Hileli
4.5

Merge Dragons! – Kullanıcının karanlık güçlerin saldırısına uğradığı Draknion ülkesini savunmak için ayağa kalkması gereken bir mantık oyunu. Burada, yeni nesneler elde etmek için üç veya daha fazla aynı öğeden oluşan zincirler yapmak gerekir. Büyü yetenekleri ve mantığı sayesinde oyuncu en üst seviyedeki çeşitli eşyaları alacaktır. On yedi ejderha türü, bir buçuk yüzlerce heyecan verici seviye ve yaklaşık beş yüz eşya bekleyen oyuncular. Diyarı iyileştirmenin tek yolu, ejderhaların sihirli şifa gücünden geçiyordu. Ejderha yumurtaları, ağaçlar, hazineler, yıldızlar, sihirli çiçekler ve ejderhaların bizzat kendisi…

Daha güçlü olmak ve ülkeyi iyileştirmene yardımcı olması için ejderhaları eşleştir. Görevleri tamamlamak için Gaia heykellerini eşleştirdiğin zorlu bulmacaları kazan. Tonlarca ikramiye topla ve kendi Ejdarha Kampı’nı oluştur. Oyun içindeki maddi zorlukları aşmanız adına oyunun sınırsız para ve alışveriş hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etki bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Merge Dragons!, yayınlandığı tarihten itibaren 10.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 489.390 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,5’tir.

Oyun Özellikleri

Objeleri Eşleştir & Birleştir
– Birleşmeye hazır 500’den fazla inanılmaz objeyi keşfet.
– Diyarını büyütmek için objeleri basitçe sürükle ve en az 3 objeyi birleştir.
– Bitkiler, binalar, paralar, hazineler, yıldızlar, sihirli objeler ve ejderhalar… Neredeyse her şeyi birleştirebilirsin.
– Diyarını iyileştirmek ve ejderhalarını hayatta tutmak için “Yaşam Özü”nü kullan.
– Her seviyenin lanetli toprağında mahsur kalmış “Gaia” heykellerini keşfet, bulmacayı kazanmak için birleştir.

Yenilikler

– Bazı hatalar vardı. Bu hataları düzelttik.

 • Kurulum Talimatı

 • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  Oyunu Açın.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Ücretsiz Alışveriş
  Para
Cloud MR
119 MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!