Mobile Royale Apk – Strateji unsurları ve çok oyunculu mod ile RPG. Oyuncu, şehrini savunmak veya düşman bölgelerine saldırmak için emrinde büyük bir ordu toplayabilecektir. Zafer kazanmak ve başarılı bir hükümdar ve komutan olmak için, kullanıcı farklı yönlere sahip binalar inşa etmeli, orduyu geliştirmeli, kendine özgü beceri ve yeteneklere sahip yeni askerler işe almalıdır.

Bütün bunlar, diğer birçok Krallığı fethetmeye ve düşman tarafından fethedilmemeye yardımcı olacaktır. Oyun içindeki genel zorlukları aşmanız adına oyunun hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Mobile Royale, yayınlandığı tarihten itibaren 5.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 82.547 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,4’tür.

Mobile Royale Özellikleri

– Tüm dünya tek bir sunucuda! Gerçek zamanlı çeviriler sayesinde başka ülkelerdeki oyuncularla savaşabilirsin. Müttefiklerinin yardımıyla dünyaya hükmet!
– Mobile Royale 3 boyutlu ayrıntılı grafiklere, büyük savaş alanlarına ve nefes kesici bir hayal dünyasına kendini kaptır!
– Müthiş Hava Gemileri ve yüzen bir kale, savaş stratejilerinin ve ticaret ilişkilerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Farklı birlik türleri ve ordu düzenleri savaşa farklı düzeylerde entrika katıyor!
– Emrin altındaki Kahramanlar arasında insanlar, elfler, cüceler ve canavarlar var! Tüm bunların geçmiş hikâyelerini Büyük Kahramanlar salonunda öğrenerek eğlenceni katla!
– Sana inanan soylu bir Muhafız Ejder savaş alanında düşmanlarını öldürmene ve yardım severliğiyle şehrini geliştirmene katkı sağlıyor.
– 5 ırk, 10 Klan, karmaşık bir dünya savaşı, dramatik hikâye senaryoları ve bilgelikle dolu eksiksiz bir dünya. Kararların kaderini, dostlarını ve düşmanlarını belirleyecek.

Yenilikler

1. Prestij Savaşları
2. Alıştırma Maçı Özelliği
3. Şeytan Avı Etkinliği
4. Festival Havai Fişekleri Etkinliği

 • Kurulum Talimatı

 • Apk ve obb dosyasını indirin.
  Apk dosyasını kurun.
  Son ocom.igg.android.mobileroyale” adlı klasörü android/obb içine atın.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Bir Vuruşta Öldürme
  Yenilmezlik Modu
  Açık / Kapalı Mod
  Reklamlar Kaldırıldı
Allsync - Apk indir
40.1MB
Allsync - Obb Data
225MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!