Monster Storm Apoiion Apk – Eski güzel pokemonlara benzeyen bir rol yapma oyunudur. Kullanıcı, bu canlıların yakalanmasında ve eğitilmesinde rol alan canavar avcısı olarak hareket edecektir. Canavarı yakalamak için, yerleri dolaşmak ve bireyleri toplamak gerekir. Eğitim ve yakalama süreci ile birlikte, kahraman da kötü topluluğa karşı koymak zorunda. Bunu yapmak için, kahramanın tüm yeteneklerini ve benzersiz yeteneklerini kullanarak koğuşlarıyla birlikte savaşlara katılması gerekir.

Oyun içindeki genel zorlukları aşmanız adına oyunun sınırsız can hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Monster Storm Apoiion, yayınlandığı tarihten itibaren 50.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 765 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,2’dir.

Oyun Özellikleri

1. Ana hikayeyi yeniden planlayın.
Oyun en büyük Sinister organizasyonuna sahip olacak – Negatif Enerji Kolordu, oyuncu ortakla birleşmeli ve Villainous organizasyonuna karşı savaşmalı!
2. Eğitimcinin yakalamasını bekleyen birçok yeni canavar eklendi.
3. Oyunun sanat tarzını yeniden tanımlayın.
Haritaların, NPC’nin ve oyuncuların gördüğü diğer sanat kaynaklarının tümü değişti ve stil, oyunun klasik versiyonuna daha yakın, oyuncuların anılarını uyandıracak!
4. Yeniden planlanmış harita düzenleri, seviyeleri vb.
Önceki çalışmalardan bazı ilginç seviye tasarımları koruduk ve üreticilerimiz tarafından tasarlanan en son harita seviyelerini dahil ettik, herkesin beğeneceğini umuyoruz!
5. Haritaya daha fazla gizli tasarım eklendi!

İpuçları: Herkes orijinal canavar oyunlarımızı beğendiği sürece, güncellemeye devam edeceğiz, teşekkür ederim!

Yenilikler

★★★ Orijinal Çevrimdışı Cep Canavar Oyunu ★★★

 • Kurulum Talimatı

 • Apk ve obb dosyasını indirin.
  Obb dosyasını arşivden çıkarın.
  “com.sharpen.myluna” adlı klasörü android/obb içine atın.
  Apk dosyasını kurun ve oyunu açın.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Sınırsız Altın Sikke
  Sınırsız Elmas
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!