Opera Mini v42.0.2254.139276 Apk, android için Tarayıcı , İnternet içeriğini görüntülemek için popüler ve hızlı bir tarayıcıdır. Opera Mini tarayıcısının en büyük avantajı, tüm verilerin arka planda sıkıştırılmasıdır; bu da sayfayı açmak için harcanan megabayt sayısını önemli ölçüde azaltabilir.

Opera Mini

Opera Mini v42.0.2254.139276 Apk – [ Patched ]

Opera Mini Web Browser Sosyal ağ sevenler için, yokluğunuzda meydana gelen tüm önemli güncellemeleri gösteren akıllı bir ana sayfa mevcuttur. Yer imleri çubuğu, herhangi bir sayfayı kaydetmenize ve birkaç tıklamayla erişmenize olanak sağlar. İndirme yöneticisi, herhangi bir zamanda dosyayı indirmeye devam edebilecek şekilde tasarlanmıştır ve “sayfaları kaydet” işlevini kullanarak, İnternet’in varlığı olmadan sayfaları görüntüleyebilirsiniz. Tarayıcı güvenliğinizi önemser, bu nedenle tüm şifreler ve tarama geçmişi herkese açıklanmaz. Basitlik ve kullanıcı dostu tasarım, tarayıcıyı iyi görmeyenler tarafından bile kullanılmasına izin verir, uygulamadaki düğmelerin boyutu sahibi tarafından özelleştirilebilir. Yayınlandığı tarihten bu yana ücretli olmasına rağmen 100.000.000 yükleme sayısını aşmıştır. Google play markette 6.014.835 kullanıcının oylaması sonucunda aldığı puan 4,5’tir. Oldukça başarılı puan alan bu uygulama, kullanıcılar tarafından olumlu/olumsuz birçok yorum almaktadır.

Özellikleri

– Reklamları engelle – Tarayıcıda dahili bir reklam engelleyici bulunduğundan, rahatsız edici reklamlar olmadan web’de gezinebilirsiniz.
– Ana sayfanıza ekleyin – Tek bir tıklatmayla en fazla ziyaret ettiğiniz siteleri mobil ana sayfa ekranınıza ekleyin.
– Veri harcamalarınızı takip edin – Tasarrufunuzu ayarlar menüsünden kontrol edebilir ve bu tarayıcının ne kadar veri tasarrufu yaptığını görebilirsiniz.
– Çoklu görev – Sekmelerle çok sayıda sayfanın açık kalmasını sağlayın.
– Cihazlarınızı senkronize edin: Sık kullandığınız yer imlerine, Hızlı Erişim kısayollarına veya açık sekmelere diğer cihazlarınızdan da erişebilirsiniz.
– Gece modu: Göz yorgunluğunu azaltmak için ekranı kısın.
– Aramalarınızı zenginleştirin: Sık kullandığınız varsayılan arama motoru olarak atayın.
– Sık kullandığınız siteleri kaydedin: Sayfayı Hızlı Erişim’e kaydetmek için arama çubuğundaki + düğmesine basın, mobil yer imlerinize ekleyin ve çevrimdışında okuyun.


Ekran Görüntüleri

Opera Mini ss1


Kurulum
““uygulama-adı-vX.XX-mod-Androskop.Net.apk”” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak uygulamayı açın ve kullanmaya başlayın.. 🙂


Künye
Sürüm: v42.0.2254.139276
Geliştirici: Opera
Android Sürümü: Cihaza Göre Değişir
Google Play Store


YENİLİKLER

– Çeşitli stabilite ve performans düzeltmeleri yapıldı.


Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

8.75 MB
Google Drive
8.75 MB
Dosya Upload
8.75 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!