Piano Tiles 3 v3.0.5 Mod Apk – Hileli Sürüm
4.2

Piano Tiles 3 Apk – Hiç Beethoven, Chopin veya Mozart gibi profesyonel bir piyanist olmayı hayal ettiniz mi? Hiç piyanoda Little Star, Canon veya Jingle Bells gibi klasik şarkılar çalmayı hayal ettiniz mi? Şimdi rüyanız piyano Tiles 3 ile gerçek olabilir! Bu piyano uygulamasıyla bir çocuk bile gerçek bir piyano ustası gibi klasik şarkıları çalabilir. Öğrenmesi kolay ve oynamak için inanılmaz eğlenceli! Piyano Müziği Karoları ile cep telefonunuz sihirli bir piyano olur, uygulama sayesinde dokunarak en sevdiğiniz şarkıları en iyi piyanistler gibi çalabilirsiniz! Oyun içindeki genel zorlukları aşmanız adına oyunun hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Yayınlandığı tarihten itibaren 100.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 487 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,2’dir.

Piano Tiles 3 Özellikleri

1. Müthiş grafikler ve ses efekti. Pahalı maun ile yapılmış gerçek bir lüks klasik piyano çalıyormuş gibi hissedeceksiniz.
2. Yüksek kaliteli piyano müziği müzikleri. Mozart’tan Beethoven’a kadar geniş bir piyano şarkıları koleksiyonu
3. dahil olmak üzere şarkıları Hit: Küçük Yıldız (Mozart), Jingle Bells, Canon, Kürk Elise (Beethoven)
4. Oynamak için basit, usta zor. Bazı yüksek hızlı şarkılardaki sadece siyah piyano Tiles 3’e dokunmak gerçekten zor olabilir!
5. Pürüzsüz oyun deneyimi. Cep telefonunuzu gerçek ses efektleriyle büyülü bir piyanoya dönüştürmek için elimizden gelenin en iyisini yaptık.
6. Düzenli Güncellemeler! Herhangi bir hatayı gidermek ve her oyuncunun seveceği yeni harika özellikler bulmak için siyah piyano Tiles 3’ü sık sık güncelliyoruz.
7. Tüm piyano şarkısını çaldıktan sonra, hızlı çalma düğmesine dokunarak ENDLESS moduna doğrudan girebilirsiniz.
8. En sevdiğiniz piyano şarkılarını kaydedebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkılara ve son çalınan şarkılara erişmek kolaydır.

Nasıl Oynanır

Oyunu oynamak çok kolaydır. Kural basit. Müziği çalmak için sürekli olarak siyah piyano çinileri üzerine dokunun. Beyaz çinilere dikkat edin ve her şarkıyı tamamlamak için hiçbir siyah piyano parçasını asla kaçırmayın!

Yenilikler

– Hataları düzelt

 • Kurulum Talimatı

 • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  Oyunu açın.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Tüm şarkıların kilidini aç
  Çok fazla müzik almak için “Şarkı Seçimi” ndeki 4. seçimi yapın
Google Drive
13.4 MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!