Power Painter Apk – Kule Savunması tarzında iki boyutlu grafik içeren strateji oyunudur. Buradaki oyuncu, canavarların istilasına karşı kentin savunmasını organize edecek. Bunu yapmak için, canavarların ilerleyişini durdurabileceğiniz birçok savunma yapısı inşa etmeniz gerekiyor. Her yeni seviyede, canavarlar yeni yetenekler almaya başlayacak, ancak kullanıcı bunlara kuleler için yapılan yükseltmelerle karşı çıkabilecek. Her zamanki canavarlara ek olarak, oyuncu aynı zamanda büyük patronlarla karşı karşıya kalacak. Oyun içindeki maddi zorlukları aşmanız adına oyunun alışveriş hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Power Painter, yayınlandığı tarihten itibaren 5.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 36.169 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,1’dir.

NASIL OYNANIR

Kuleleri birleştirin, boyalı top baloncuklar ile ateş edin ve tüm ekranı boyayın! Baloncukların yolun sonuna ulaşmadığından emin olun ve dikkatli olun, bu yaratıklarla savaşmak için bir stratejiye ihtiyacınız olacak. Yaratıkların saldırıları, daha fazla boyama gücüne ihtiyaç duyacağınız için td stratejisini daha da heyecanlı yapar. Fonlarınızı akıllıca kullanın ve işler zorlaştığında hızlı bir şekilde birleştirin!

Power Painter Özellikleri

– Artan zorluk derecesi ve keşfedilecek yeni ayarlara sahip sayısız epik seviye
– Çarpıcı grafik efektleri, ortam müziği ve fon müziği
– Yaratıkları yenmenize yardımcı olan farklı paintball silahları
– Bu birleştirme savaşını kazanmanıza yardımcı olacak çılgın ganimet kutuları
– Saatlerce süren ücretsiz birleştirme oyunları eğlencesi ve harika özellikleri kullanmanızı sağlayan Premium Üyelik

Yenilikler

– Oyunun yükleme ekranını geçmeyeceği nadir bir sorun giderildi.

Not: Hilenin verimli çalışması için orjinal oyunda ilk 5 seviyeyi geçmelisiniz. Sonrasında hileli sürümü yükleyin ve kaldığınız yerden devam edin.

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
    Oyunu açın.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Sınırsız Alışveriş
Cloud MR
40.8 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!