Puffin Browser Pro v7.8.1.40497 Android Apk
3
Google Play
2,218
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Puffin Browser Pro Apk, Puffin Browser Pro Full Apk, Android Uygulamalar

Puffin Browser Pro v7.8.1.40457 Apk – Güncel Sürüm

Puffin Browser Pro v7.8.1.40497 Apk, profesyonel internet tarayıcısı olan ve engelli siteleri dahi açabilen kullanışlı alternatif olarak kullanabileceğiniz bir tarayıcıdır. CloudMosa, Inc. firması tarafından geliştirilen bu tarayıcıyı denemenizi tavsiye ederim.

Puffin Browser Pro, harika hızlı bir mobil flash web tarayıcısıdır. Kullanıcılar bir kez bu tarayıcıyı kullanmanın heyecanını yaşadıktan sonra, sıradan mobil İnternet tarayıcısında internette takılmak işkence gibi geliyor. Puffin adobe flash uygulamasını 24 saat destekler. Puffin sınırlı kaynak cihazlardan bulut sunucularına iş yükünü kaydırarak mobil taramayı hızlandırır ve kaynak isteyen web sayfalar telefonunuz veya tabletinizde süper hızlı çalışır. Puffin uygulamasından puffin sunucusuna yapılan işlem trafiklerinin tamamı şifrelidir. Puffin ile güvenli olmayan halka açık wifi kullanmak güvenlidir, fakat çoğu tarayıcı için hiç de güvenli değildir.

Puffin web verilerini cihazınıza aktarmak için özel bir sıkıştırma algoritması kullanır ve bant genişliğinizin normal web tarama üzerinde %90’a yakın tasarruf eder. Pro sürümünün kullanıcılara getirdiği avantajlardan kısaca bahsedecek olursak inanılmaz sayfa yüklemesi ve oluşturma hızı, adobe flash desteği,  flash videolar ve oyunlar için tiyatro modu, sanal dokunmatik fare ve oyun tablası ve daha fazlası. Yayınlandığı tarihten bu yana ücretli olmasına rağmen 100.000 yükleme sayısını aşmıştır. Google play markette 17.585 kullanıcının oylaması sonucunda aldığı puan 4,0’dır. Oldukça başarılı puan alan bu uygulama, kullanıcılar tarafından olumlu/olumsuz birçok yorum

Ekran Görüntüleri

Puffin Browser Pro Puffin Browser Pro

Kurulum
Apk dosyasını indirin.
““uygulama-adı-vX.XX-mod-Androskop.Net.apk”” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak uygulamayı açın ve kullanmaya başlayın.


Künye
Sürüm: v7.8.1.40497
Geliştirici: CloudMosa, Inc.
Android Sürümü: 4.1 ve sonrası
Google Play Store


YENİLİKLER

Puffin Pro’yu kullandığınız için teşekkür ederiz. Bu sürümde (7.8.1.40497) bildirilen birkaç sorunu çözdük.


Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

20.2 MB
Google Drive
20.2 MB
AllSync.Com
20.2 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!