Real Boxing v2.6.1 Mod Apk – Para Hileli
1
Google Play
1,671
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Real Boxing Apk – Ağızları açık bırakan grafikleri, kariyer modu, gerçek ödülleri olan çok oyunculu modu ve yenilikçi kontrolleriyle en iyi ücretsiz dövüş deneyimi. Amacınız kontrolünü sağladığınız boksör karakteriniz ile çıktığınız ringde rakiplerinizle boks maçı yaparak rakiplerinizi mağlup etmeye çalışacağınız başarılı bir oyun diyebilirim. Bu tür boks oyunlarına ilgi duyan arkadaşlarımızın denemelerini şiddetle tavsiye ederim. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolleri çift parmakla sağlanmaktadır. Oyundaki genel zorlukları aşabilmeniz için para hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Yayınlandığı tarihten bu yana google play store’da 10.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 483.364 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,2’dir.

Real Boxing Özellikleri

– Unreal motoru kullanan grafikler, gerçek yakalanmış hareket animasyonları ve ses tasarımıyla kendinizi boks dünyasının andrenaline bırakın.
– Çeşitli öldürücü yumruk ve kombinasyonlarla dövüşün. Oyunu değiştiren güçlendiricilerle şansınızı artırın. Yenilikçi ve hassas kontroller sayesinde her yumruğu, kroşeyi ve aparkatı hissedin.
– Meydan okuyan olun ve yüzlerce saatlik oyun süresinin keyfini özelliklerle dolu Real Boxing çok oyunculu modunda yaşayın.
– Orijinal ve zorlu kuralları olan oyun içi ve gerçek ödüller kazanabileceğiniz Haftalık Turnuvalarda adrenalin patlamasını hissedin.
– Boks becerilerini teste tabi tut ve öte dünyadan gelen patronlarla Real Boxing’in Arcade Modunda dövüş ya da kabiliyetini sokaklara taşıyıp Yer Altı Turnuvasında dövüş boksörün için yeni eşyaların kilidini aç!
– Dünya şampiyonu olmak için kariyer modunda kendilerine has dövüş stili olan 30’dan fazla boksörle dövüşün.
– Kendi boksörünüzü yaratın ve açılabilen saç stilleri, dövmeler ve eşyalarla özelleştirin. Mini oyunlarla antrenman yapın ve tepeye giden yolda dövüşürken kondisyonunuzu koruyun.
– Her gün ziyaret ederek Günlük Çevirmede Günlük Ödüllerle birlikte harika ödüller kazan. Skorları karşılaştırmak, arkadaşlarına meydan okumak ve ezeli rakipler edinmek için Sosyal Paneli kullan.

YENİLİKLER

Mobil cihazlar için nihai boks deneyimi: 6 yıl gidiyor, hala ayakta, hala mücadele ve her zamankinden daha güçlü delme. Real Boxing™ ‘ u optimize ettik, böylece görevleriniz daha pürüzsüz ve daha hızlı olacak. Bir kum torbası ile eğitim günleri gibi, sadece “güncelleme” düğmesine basarak hepsini alabilirsiniz. O zaman ringe geri dönelim!

 • Kurulum Talimatı

 • İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
  ““oyun-adı-vX.XX-mod-Androskop.Net.apk”” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
  Son olarak “com.vividgames.realboxing” adlı klasörü android/obb içine atın.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Sınırsız Para
Cloud MR - Apk Dosyası
14.6 MB
Cloud MR - Obb Dosyası
276.4 MB
Google Drive - Apk Dosyası
14.6 MB
Google Drive - Obb Dosyası
276.4 MB
Alsync - Apk Dosyası
14.6 MB
Alsync - Obb Dosyası
276.4 MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!