Royal Revolt 2 Apk – Oyuncu, orijinal oyunda başlayan taht için mücadeleye yeniden katılmaya davet edilir. Burada, kalenizi inşa etmek ve geliştirmek için hala ihtiyacınız var. Ancak şimdi rakipler sanal yöneticiler değil, gerçek kullanıcılar ve çoğunlukla çevrimiçi olarak hareket eden kavgalar. oyuncu, rakibin kalesine giderken tüm düşmanları yenmek ve girmek zorunda olan ana karakteri kontrol eder. Ona yardım etmek için sadık askerler, büyük bir kılıç ve sihir olacak. Kalesinin gelişimi ve savunması hakkında ihmal etmeyin. Kaleye kaynak sağlayacak çeşitli binalar inşa etmek için altyapının iyileştirilmesi için çaba gösterilmesi gerekmektedir.

Düşman da uyumadığından ve kaleyi ne pahasına olursa olsun yakalamak istediğinden, inşa etmek ve koruyucu yapılar inşa etmek gereklidir. Tahkimatlar ve binalar inşa ettikten sonra, kaynakları daha etkin bir şekilde çıkarmak ve düşmanların saldırılarını başarılı bir şekilde kovmak için inşa ettiğiniz binaların seviyesini yükseltmek gerekir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Oyun içindeki genel zorlukları aşmanız adına oyunun hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Yayınlandığı tarihten itibaren 10.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 708.998 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,5’tir.

Royal Revolt 2 Özellikleri

– Lordlarını seç ve geçilemez bir fort inşa etmek için lonca liderine gereken araçları temin et.
– Hazine ödülleriyle asker, büyü, zindan, Ejderha, sihirli geliştirmeler ve köy geliştirmeleri yaptıktan sonra bunlara seviye atlat.
– Savunma inşa etmek için hazırlan, özelleştir ve düşmanlarınla yüz yüze gel.
– Hakiki krallıklar olmak için bu 3D dünyada krallar savaşları.

Yenilikler

– Diğer oyuncuları yağmalamak çok daha ilginç bir hale geldi! Düşman savunmalarını yerle bir et. Şansın da biraz yaver giderse harika ganimetler bulacaksın.
– Yeni “Rünler” oyun mekaniğinin gelişiyle saldırı ve savunma düzenini büyük fark yaratacak şekilde güçlendir ve değiştir.
– Zindan’ın dipsiz çukurlarından çıkıp gelen Yig, Yog ve Yug’a yol aç!

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Tanrı Modu: Kralınız ölümsüz olacak ama hasar = 0, bu yüzden saldırmak için birlikler kullanmalısın.
    Sadece root'lu cihazlada çalışmaktadır.
Cloud MR
90.7 MB
Google Drive
90.7 MB
Allsync
90.7 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!