Runway Story Apk – Sıradan arcade ve mantıksal oyunun mükemmel bir kombinasyonu. Arka arkaya 3 değerli taş kombinasyonları oluşturun. Buradaki ana karakterler ikizler Jamie ve Jerome. Karakterleri ile birlikte kullanıcı en şık yerlere seyahate gidecek. Geçiş sürecinde, ikizleri çeşitli kıyafetlerle giymesi gerekecektir. Bunu yapmak için, oyuncunun mücevher zincirlerini inşa etmeniz gereken bir bulmacayıgeçmesi gerekecek. Buna ek olarak, kahramanlar dünyanın dört bir yanında harika karakterlerle ve unutulmaz partilerle toplantılar bekliyor. Yayınlandığı tarihten itibaren 100.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 6.163 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,4’tür.

Runway Story Özelikleri

– Şık ve eğlenceli bir puzzle oyunu! Daha iyi ne olabilir?!
– Bulmacayı eşleştirin, görünümünüzü kişiselleştirin ve yol boyunca karşılaşacağınız tüm ilginç karakterleri öğrenirken benzersiz yerleri ziyaret edin.
– Sevimli Karakterler: Köyün etrafında, en büyüleyici insanlarla aşamalar boyunca tanışabilirsin. Yaratıcı kıyafetler tasarlayın ve komşularınıza anında makyaj yapın!
– Zorlu Eşleşme-3 Bulmaca Seviyeleri: Bu, sıradan bulmaca oyunlarından sadece biri değil. Heyecan verici ve zorlu seviyeleri geçmenize yardımcı olacak fantastik eşyalar kullanın! Bu bir patlama!
– Harika Mekanlar: Moda Okulu’ndan Pist Salonuna, Jaime ve Jerome’un macerası sürekli heyecanlanıyor!
– Arkadaşlarına söyle: Bu yaratıcılığı içeremezsin! Fotoğraf çekin ve büyüleyici tasarımlarınızı arkadaşlarınıza gönderin.

YENİLİKLER

– Enstantane işlevi bir makyaj kazanmıştır! Arka planı değiştirin ve istediğiniz pozu verin!
– Sıcaktan çıkın ve bazı özel Temmuz kostümlerine katılın!
– 30 yeni maç 3 seviye? 24 yeni kostüm ?! Güneşte biraz eğlenelim!
– Bir video izledikten sonra geri ödeme ile ilgili sorun çözüldü!

 • Kurulum Talimatı

 • Apk dosyasını indirin ve kurun.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Sınırsız Para
  Sınırsız Yıldız
  Sınırsız Etkinlik Biletleri
  Sınırsız Artırıcı
  Sınırsız Can
Hemen İndir
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!