Solitaire Magical Tour: Tripeaks Puzzle Apk – Solitaire sevenler ve ilginç maceralar için harika bir kart oyunudur. Büyüleyici kedi Lily ile birlikte, kullanıcı akla gelebilecek ve akla gelmeyen yerler arasında unutulmaz bir gezinmeye devam edecek. Her seviyede, oyuncu kartları belirli bir şekilde yerleştirmek zorunda kalacak, böylece gerekli kombinasyonları toplayacak. Geçiş sürecinde de güçlendiriciler ve güçlendiriciler kullanmak için moda. Toplamda, oyuncu bir düzine pitoresk konumda bulunan 250’den fazla seviye bekliyor. Oyundaki genel zorlukları aşabilmeniz için hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Yayınlandığı tarihten bu yana 100.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 704 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,2’dir.

Solitaire Magical Tour: Tripeaks Puzzle Özellikleri

– Sürükleyici 455 solitaire seviyesinde ustalaşın
– 16 nefes kesen konuma seyahat edin
– Kart toplarken yolunuza çıkacak 5 farklı türdeki engeli aşın
– Büyüleyici grafiklerin ve zengin seslerin tadını çıkarın
– Yeni ve heyecan verici seviyeler, konumlar, özellikler ve daha birçok şey sunan düzenli ve ÜCRETSİZ güncellemeler alın

YENİLİKLER

Bazı küçük geliştirmeler yaptık.
90 İNANILMAZ SEVİYEYE SAHİP YENİ ATEŞ TAKIMADASI VE RÖNESANS ŞEHRİ HARİTALARI – 90 yeni seviyeyle daha çok Solitaire oyunu ve heyecan verici görev için hazır mısınız? Ateş Takımadası, engin bir okyanusun ortasında yer alan ve gürleyen aktif yanardağlarıyla tanınan bir adalar dizisidir. Güzelliğiyle hayal gücünü şoka sokan Rönesans Şehri’nde kartları eşleştirip kazanın. Ek kart ipuçları ve takviyelerle İri Fareyi alt edebilecek misiniz?

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Sınırsız Can
    Sınırsız Elmas
Cloud MR
77.1 MB
Google Drive
77.1 MB
Allsync
77.1 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!