Talking Tom Hero Dash Apk – Buradaki koşucuların rolü kedi Tom’un arkadaşları yapacak. Karakterlerin her birinin, uzun mesafeli yarışta yardımcı olabilecek benzersiz yetenekleri vardır. Oyuncunun etrafında koşarken para toplamak, engelleri atlatmak ve kötü rakunlarla savaşmak zorunda kalacaksınız. Asıl hedef rakun lideri tarafından kaçırılan kedi Angela’nın kurtarılması. Buradaki oyun ve kontroller bu tür projeler için standarttır, böylece herkes bu yönleri çabucak anlayacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmakla sağlanmaktadır. Oyundaki genel zorlukları aşabilmeniz için hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Yayınlandığı tarihten bu yana 10.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 163.115 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,4’tür.

Talking Tom Hero Dash Özellikleri

– SÜPER KAHRAMAN OL: Konuşan Tom, Konuşan Angela ve arkadaşlarının hepsi de koşarken kullanabileceğin müthiş ve benzersiz süper güçlere sahip.
– RAKUN ÇETELERİNİ YEN: Altın akçeler toplayıp engellerden kaçmanın yanı sıra ekstra ödüller için rakunlara da çarpabilirsin!
– BOSS SAVAŞLARINI KAZAN: Konuşan Angela ve Konuşan Hank’i kurtarıp kilitlerini açmak için Rakun Boss ile savaş.
– MÜTHİŞ DÜNYALARDA KOŞ: Gökdelenler arasında, tropik plajlar boyunca ve Çin’den esinlenmiş köylerde rakunlarla savaş.
– HEYECAN VERİCİ BECERİLER SERGİLE: Her koşu dünyası, kendi benzersiz özelliklerine sahiptir. Çatılar arasında atla, vinçlerde sallan, yolcu gemileri boyunca koş, ama yüzme havuzlarına dikkat et!
– KURTAR VE YENİDEN İNŞA ET: Rakunlar dünyayı yok edip kirletiyor ve onları uzaklaştırıp binaları yeniden inşa edebilmek ve temizleyebilmek senin elinde. Her yer tamir edildikten sonra Rakun Boss ile yüzleşme zamanı gelir. Onu yen ve bir sonraki koşu dünyasına geç!
– KIYAFETLERİN KİLİDİNİ AÇ: Harika kıyafetlerin kilidini parça parça aç ve süper kahramanların her birini özelleştir.

Yenilikler

– Hata düzeltmeleri ve ufak oynanabilirlik iyileştirmeleri.

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
    Oyunu açın.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Sınırsız Para
Cloud MR
89.7 MB
Google Drive
89.7 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!