Talking Tom Splash Force v1.0.3.186 Mod Hile Apk
4.3

Talking Tom Splash Force Apk – Android studio ortamında geliştirilen konuşan kedi tom’un arkadaşlarını kötü niyetli rakunların elinden kurtarmasına yardım edeceğimiz eğlenceli bir yapım diyebilirim. Konuşan kedi Tom ve arkadaşlarının rakunlarla olan muhalefetine bir kez daha katılabileceğiniz renkli bir arcade oyunudur . Sinsi rakunlar, hayvanlar kentini tahrip etti ve Tom’un bütün arkadaşlarını ele geçirdi, bu yüzden tüm rakipleri yenmek ve her arkadaşı esaretten kurtarmak zorunda kalacaksın. Planını uygulamak için bir çok düşmanla savaşman gerekiyor. Her rakunu yenmek için, kullanıcının topları ile doğru bir şekilde vurması gerekir. Ayrıca burada madeni para toplayabilir ve üzerlerindeki karakterler için çeşitli aksesuarlar satın alabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolleri tek parmakla sağlanmaktadır. Oyundaki zorlukları aşabilmeniz için para hileli sürümü sizlerin deneyimine sunuyorum. Yayınlandığı tarihten itibaren google play markette 10.000’den fazla indirilmiştir.

Talking Tom Splash Force Özellikleri

– Kıyafet7 ürün ve reklamlarının tanıtımı;
– müşterileri Outfit7’nin web sitelerine ve diğer uygulamalarına yönlendiren bağlantılar;
– Kullanıcıları tekrar uygulamayı oynamaya teşvik etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi;
– Kullanıcıların Outfit7’nin animasyon karakterlerinin videolarını izlemelerine izin veren YouTube entegrasyonu;
– Uygulama içi alışveriş yapma seçeneği;
– Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak, sanal para birimini kullanarak satın almak (farklı fiyatlarla temin edilebilir) ürünler; ve
– Gerçek para kullanarak herhangi bir uygulama içi satın alma yapmadan uygulamanın tüm işlevlerine erişmek için alternatif seçenekler.

 

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Sınırsız Para
Cloud MR
110 MB
Google Drive
110 MB
DosyaUpload
110 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!