The Secret Society Apk – Mistik unsurları ile macera arayışı. Kullanıcı birçok gizemleri çözmek zorunda kalacak. Hikayeye göre, ana karakterin amcası gizemli bir şekilde kaybolur ve süper güçleri olan insanların gizli bir toplumunda o konak ve yeri bırakır. Kahramanı da bir hediye olduğunu anlar. Bu yetenekleri kullanarak, amcasını bulması ve yeni bilinmeyen dünyaları keşfetmeye ve gizemli eseri korumaya yardımcı olacak çeşitli bulmacalarla mücadele etmesi gerekiyor. Oyuncu, gerekli eşyaları bulmak ve bulmacaları çözmek için seçilen yere ihtiyaç duyar. Ayrıca diyaloglara girmelisiniz. Hikaye anlatımının başlangıcında, kullanıcı hikaye dönüşleri ve yönetimi üzerinde küçük bir eğitim programına ev sahipliği yapacak. Oyun içindeki maddi zorlukları aşmanız adına oyunun sınırsız para hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Yayınlandığı tarihten itibaren 5.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 870.572 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,3’tür.

The Secret Society Özellikleri

– Seni aylar boyunca eğlendirecek 5700’ü aşkın görev
– İlginç karakterlerle dolu 78 harika konum
– Bir araya getirmen gereken 900’den fazla gizli nesne koleksiyonu
– Küçük Mücevher Eşleştirme oyunu: Mücevherleri değiştirip eşleştirerek 3 tanesini aynı hizaya getir!
– Gizemle dolu ve zekâ gerektiren küçük oyun bulmacaları
– Ek görev ve daha birçok şey sağlayan düzenli güncellemeler
– Google Play oyun hizmetleri desteği

Yenilikler

– YENİ GİZLİ NESNE SAHNESİ – Cennet Plajı’nın fotoğrafı, Richard amcanın gizli işi hakkında ortaya yeni fikirler çıkarıyor. Denizkızı Maari ile birlikte Richard’ın garip su altı araştırmalarını ve kayboluşuyla bağlantısını öğren.
– SİHİRLİ YAZ ETKİNLİĞİ – Avatarları, Tropik Tılsımı, Denizkızı Kutusunu ve Okyanusların İncisini ve çok daha fazlasını almak için 32 görevi ve beş koleksiyonu tamamla.
– GÜNLÜK HEDİYELER – Hazine Sandıklarını topla ve Cennet Plajı’nda bulunan Anahtarlarla aç.

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Sınırsız Para
    Sınırsız Taş
Cloud MR
92 MB
Google Drive
92 MB
Allsync
92 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!