Toon Shooters 2: Freelancers – Seksenli yılların atari oyunlarından esinlenerek tasarlanmış bir arcade oyunudur. Oyuncu, burada çeşitli konumlarda küçük bir avcı uçağı kontrol edecek. Kullanıcı birçok gezegenin yüzeyinde uçacak ve çok sayıda rakibin kendisini bekleyeceği açık alanı ziyaret edecek. Galaksiyi kurtarmak için bütün karanlık güçleri yok etmek gerekiyor. Oyuncunun emrinde özel bir uçak olacak, birçok silah ve ölümcül silahlar. Tüm olasılıkları kullanarak, rakiplerle başa çıkmalı ve ortaya çıkan engellerle karşılaşmamaya çalışmalısın. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmakla sağlanmaktadır. Oyundaki genel zorlukları aşabilmeniz için hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Yayınlandığı tarihten bu yana 100.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 1.875 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,2’dir.

Toon Shooters 2: Freelancers Özellikleri

– İlk kampanya 8 oynanabilir karakter, 7 özel evcil hayvan ve 15 değişik evreden oluşan bulmacalar ve gülünç patronlarla başlatıldı.
– Her oyuncu için oynayabileceğiniz rollere sahip 5P’ye kadar Çok Amaçlı Çok oyunculu (çapraz atışlar, şifacılar, bombardıman uçakları …)
– Oyunda planlama aşamasında içerik yamaları var ve yeni zorluklar için ilk oyunda oynadıktan sonra bile uygulamaya göz kulak olmalısınız.

Yenilikler

– Android 9 desteği, yeni simge. hata düzeltmeleri
– 2 Yeni Karakter: Jonathan ve Ölüm Habercisi (Premium oyuncular onları otomatik olarak alacaklar)
– 5 Yeni Aşama: Çöl, Sualtı, Mutant Şehri, Fabrika ve Tapınak
Oyuncu değerlendirmeleri
– Yeni oyuncular için bir çok oyun dengesi

Dil desteği: İngilizce, Almanca, Japonca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Portekizce, Rusça, Fransızca, İspanyolca, Korece ve İtalyanca.

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
    Oyunu açın.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Sınırsız Para
Cloud MR
75.3 MB
Google Drive
75.3 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!