Torque Burnout v2.2.1 Mod Apk – Para Hileli
4.3

Torque Burnout Apk – Yarış oyunlarının en iyi yönlerini bir araya toplayan, gelişmiş bir ‘sürüş’ oyunudur! Oyuncunun arabasını bir kızağa göndermek ve drift yarışmalarına katılmak zorunda kalacağı bir yarış simülatörüdür. Kullanıcı çeşitli oyun modlarında yer almaya davet edilir. Test sürüşü modunda, kendi demir atınızın neler yapabileceğini pratik yapabilir ve kontrol edebilirsiniz. Serbest modda, rakibinizden daha fazla puan almanız gerekir. Turnuvalarda, zafer kazanmak için birkaç aşamadan geçmeniz ve değerli puanların verildiği belirli görevleri yerine getirmek için testler yapmanız gerekir. Bir başlangıç ​​için, acemi biniciye en üstün özelliklere sahip olmayan bir araba verilir. Bununla birlikte, iyi bir sonuç gösterip ilk parayı alabiliyor. Sanal para biriminde yeni makineler satın alabilir ve mevcut olanları geliştirebilirsiniz. Sunulan filo çok etkileyici ve burada herkes için uygun bir araba var.

İlk bakışta oyunun kontrolü oldukça basittir. Arabayı yolda tutmak için toplam dört anahtar kullanılır. Ancak patinaja girerken, pistten uçmamak için tüm becerileri göstermeniz gerekir. Buradaki grafikler ve ses iyi performans gösteriyor ve drift yarışmalarının atmosferini yansıtıyor. Normal yarışlardan bıkmış olanlar ve yeni mücadelelere ihtiyaç duyanlar için farklı bir yarış oyundur. Direksiyonu kavra, gaza köküne kadar bas ve sürmeye başla. Bir şampiyon gibi drift yap, simitler çiz. Aracını geliştir ve sınırlarını zorla. Kalabalığı coştur ve patinaj kralı tahtına oturana kadar sakın durma! Oyun içindeki genel zorlukları aşmanız adına oyunun sınırsız para hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Böylelikle daha etkili bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Torque Burnout, yayınlandığı tarihten itibaren 10.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 243.431 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,3’tür.

Özellikleri

– Duman içerisinde; patlayan lastikler ve yanan motorlarla dolu gerçekçi bir patinaj simülasyonu!
– Her biri farklı kullanıma ve özelleştirmelere sahip geniş araç çeşitliliği.
– Omurgana kadar hissedeceğin vahşi motor kükremeleri.
– Destekleyen cihazlarda 3D Dokunma ile kontrol desteği.

Yenilikler

22 yıllık bir geçmişe sahip olan TUFFST, Torque Burnout’a en çok talep edilen eklentilerden biri!

Ayrıca arabanızın önüne / arkasına farklı tekerlekler koyma ve yeni sürücü arabaları satın almadan önce test etme becerisi de ekledik!

Parçalar artık yeni Biletler para birimimizle de açılabilir. Red Center Nats için tam zamanında!

-Gerçek dünya sürücü arabası, TÜFFST!
-Test Drive yeni sürücü arabaları
-Farklı ön / arka tekerlekler
-Express Kilidini Parçalar
-GEMSKID için güncelleştirilmiş paket

 • Kurulum Talimatı

 • Apk ve obb dosyasını indirin.
  Obb dosyasını arşivden çıkarın.
  “leagueofmonkeys.torqueburnout” adlı klasörü android/obb içine atın.
  Apk dosyasını kurun ve oyunu açın.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Sınırsız Para
Google Drive - Apk Dosyası
38.9 MB
Google Drive - Obb Dosyası
412 MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!