Transformers: Earth Wars Apk – Transformers filminden esinlenerek yapılmış strateji türü oyundur. Dünya için savaşta milyonlarca oyunculara katılın! Autobot’lar ya da Decepticon’lar ile aynı tarafta olun ve Combiner’ler, Triple Changer’ler ve Beast Wars karakterleriyle en iyi Transformers ekibini oluşturun. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmakla sağlanmaktadır. Oyundaki genel zorlukları aşabilmeniz için hileli sürümü sizlerin deneyimine sunuyorum. Yayınlandığı tarihten bu yana 10.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 284.797 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,5’tir.

Transformers: Earth Wars Özellikleri

100’DEN FAZLA KARAKTERLERİ TOPLAYIN
– Megatron, Starscream ve Soundwave gibi hainlere karşı savaşmak için Optimus Prime, Grimlock ve Bumblebee gibi klasik kahramanları çağırmak için Uzay Köprüsünü inşa edin. Aralarında Devastator, Superion, Predaking, Bruticus ve yeni Dinobot Combiner Volcanicus gibi dağ gibi Combiner’ler oluşturun.

BİR OLUNCAYA KADAR!
– Dünyanın her yerinden dost Autobot’larla veya Decepticon’larla ittifakları kurun. Müttefiklerinizle planlayarak çok oyuncu etkinliklerde yarışarak gücünüzü gösterin!

YETENEKLERİNİZİ SALIVERİN
– Her Transformers karakteri kendine ait eşsiz bir yeteneğe sahiptir. Daha güçlü saldırılar için ve savaşın yönünü değiştirmek için, şekil değiştirin!

GENEL MERKEZLERİNİZİ SAVUNUN
– Cybertron’un teknolojisiyle en aşılmaz kaleyi inşa ederek Energon’unuzu koruyun!

LÜTFEN UNUTMAYIN! Transformers: Earth Wars ücretsiz indirilip oynayan bir oyundur, ancak bazı oyun öğelerini gerçek para ile satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemezseniz, lütfen cihazınızı ayarlarındaki Uygulama İçi Satın Alma özelliğini devre dışı bırakın. Oynamak için, Wi-Fi ya da mobil bağlantı gereklidir.

YENİLİKLER

– Oyuna yeni Beast Wars karakterleri geliyorlar! Maximal Rhinox ve Predacon Tarantulas!
– Bu güncelleme hata düzeltmeleri ve geliştirmeleri de içerir.

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Sınırsız Enerji
Cloud MR
77.4 MB
Google Drive
77.4 MB
Alsync
77.4 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!