Trucksform v2.4 Mod Apk – Para Hileli
4.2
Google Play
381
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Trucksform Apk – Şimdiye kadar oynadığınız diğer kamyon yarış oyunlarına benzemez. Dört inanılmaz makinenizi sürün, çekin ve uçun ve tüm yarış deneyiminizi dönüştürün. Dünya patlamak üzere ve Dr. Brainz’in yardımınıza ihtiyacı var. Gelişmiş arazi dönüştürücülü kamyonunuza oturun ve Magma sabitleme makinesını kurmak için gereken gerekli eşyaları toplamak için en zorlu arazilerden bazılarını ele alın. Yolculuğunuz sizi, çöl kumullarından volkanik dağlara ve yemyeşil tepelere kadar, 60 aksiyon seviyesine yayılmış çeşitli kıtalara götürecek. Yolunda sayısız engel var ama üstesinden gelmek için donanımlısın. Şaşırtıcı kamyonunuz farklı uzmanlık makinelerine dönüşür.

Farklı kamyonlarınız harika ama daha iyi hale getirebilirsiniz. 4 kamyonun her biri, özelliklerini geliştirecek bir dizi yükseltme aldı. İyileştirilmiş tekerlekler, kamyonunuzun ivmesini ve hızını artıracak ve daha güçlü silahlar engelleri daha hızlı imha etmenize olanak sağlayacaktır. Tüm kamyonların yükseltilmesi, zaman içinde seviyeleri bitirmenize yardımcı olacaktır. Diğer kamyon yarış oyunlarının aksine, Trucksform reaksiyon hızınızı test eder ve nasıl ve ne zaman dönüşeceğinizi öğrenmeye karar verirseniz, bitirilmesi imkansız görünen seviyeleri tamamlamanıza yardımcı olur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Oyundaki genel zorlukları aşabilmeniz için para hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Yayınlandığı tarihten bu yana 100.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 27.453 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,2’dir.

Trucksform Özellikleri

– Off-road kamyon – Bu varsayılan sürüş seçim, rampalar engebeli arazi için en uygun ve atlar bir, çok yönlü, hızlı ve dayanıklı kamyon.
– Silah Kamyon – bazen onlar üzerinde geçmek daha engellerin üzerinden patlama daha iyidir. Patlayan varil ve enkaz üzerinden bir yolunu temizlemek için silahını kullanın.
– Matkap Kamyon – hatta bazen kudretli Gun Kamyon taş ve beton duvarlar ton ile patlama edemez ve matkap dönüşüm kullanışlı geliyor bu nerede.
– Helikopter – Bu özel dönüşüm Zor arazi üzerinde uçmak için izin verecektir.

Yenilikler

– Oyunu daha kararlı ve kullanıcı dostu bir sürüme güncelledik.
– Ek olarak, ardışık günlerde oyunu oynamak için günlük bir bonus alacaksınız.

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
    Oyunu açın.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Sınırsız Para
Cloud MR
99.4 MB
Google Drive
99.4 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!