Uphill Rush 2 USA Racing Apk – Kendini unutulmayacak anlara ve gerçekçi çılgın yarışlara hazırla. Bu diğer oynaması kolay, ustalaşması zor olan zaman geçirmeye odaklı oyunlara benzemez. Bu oyun akrobasi, yarış ve kaymalı oyunlar arasında parlayan adeta bir tekboynuz gibi. Diğer oyunlardan farklı olarak, zaman geçirmen için şimdiye kadarki en gelişmiş bisiklet sürme, araba çarpıştırma ve havada kaykay çevirme oyunu karşında.Büyük karşılaşmaları sever misin? Cevabın evetse, dünyanın en canlı ve heyecanlı yarış oyunundaki çok oyunculu modda rakiplerinle savaşabilir ve onları saf dışı edebilirsin. Liderlik tablosunu ne kadar hızlı ele geçirebileceksin? PvP modunu hemen dene ve cevabı gör.Yeteneklerini konuşturmak ve reflekslerini sınamak ister misin? O zaman yeni tek oyunculu mod tam sana göre. Bir görev seç ve tüm oyunda ustalaşana kadar antrenman yapmaya devam et. Sıkıcı bir dakika bile geçirmeyeceksin! Engellere çarp, akrobasi hareketleri sergilerken takla at ve havada uçarken bonusları yakala.

Yol boyunca yeni maceralar keşfet ve Uphill Rush Racing’te gerçek bir efsane ol. Seni ABD’nin en heyecanlı bölgelerinden bazılarına götürecek tamamen yeni pistleri keşfet. Santa Monica Körfezive New York Şehri gibi mekanları ziyaret edeceksin. Duyularını şahlandıracak son teknoloji grafiklerin tadını çıkarırken, kendini bu birbirinden güzel mekanların büyüsüne bırak. Bu basit mini yarış oyunu, güzel 3D stiliyle seni etkileyecek. Uphill Rush liderlik tablosunda efsane olmaya çalışırken arabanı, bisikletini, kaykayını, tankını, tekboynuzunu ve diğer araçlarını baştan yarat. Bisiklet, hovercraft, motosiklet veya rüyalarını süsleyen ne tür bir araç kullanıyorsan, onu hem stil hem de yetenek olarak geliştir. Bir süper kahraman mı, yoksa bir tekboynuz mu? Ne istersen bizde mevcut! Oyundaki genel zorlukları aşabilmeniz için para hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Yayınlandığı tarihten bu yana 10.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 20.693 oyuncunun oylaması sonucunda google play markette aldığı puan ortalaması 4,2’dir.

Uphill Rush 2 USA Racing Özellikleri

– İki yepyeni ve güzel dünyayı keşfet: New York Şehri ve Santa Monica Körfezi.
– PvP (çok oyunculu) modunda rakiplerini saf dışı etmek için onlarla savaş, onlara baskın yap ve onları bastır.
– Hayalet yarış özelliği mevcuttur.
– Tek oyunculu modda kendine meydan oku. Bu bağımlılık yapan mini yarış oyununda reflekslerini, çevikliğini ve hızını sına.
– Bisiklet, motosiklet, FR, jet, araba, kaykay, tank, hovercraft ve sahip olduğun diğer araçları yükselt.
– Aracını optimize ederek stratejini kur. Çılgın yarışa başlamadan önce hız, güç ve sürat kazanma özellikleri arasından seçimini yap.
– Görünüşünü özelleştir ve stilinle gösteriş yap.
– Çılgın akrobasi hareketlerinde ustalaş ve yeni bonusların kilidini aç.Zaman kaybetme! Efsanevi Uphill Rush: Water Park Racing ve Thrill Rush: Roller Coaster Racing oyunlarının yapımcılarının geliştirdiği bu mini yarış oyununu hemen keşfet.

Yenilikler

– Seviyeleri onları daha eğlenceli hale getirmek için geliştirilmiştir.

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
    Oyunu açın.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Sınırsız Para
Cloud MR
99.1 MB
Google Drive
99.1 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!