VLC for Android v3.1.2 Apk – Son Sürüm
0
Google Play
425
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

VLC for Android Apk – Bir PC’den mobil cihazlara geçiş yapan çok işlevli bir ortam birleşimidir. Tüm popüler ses ve video formatlarını oynatabilir ve aynı zamanda akış oynatmayı destekler. Oynatıcı, yüksek iş istikrarı ve zengin işlevsellik ile ünlüdür, bu nedenle bazı parametrelerde rakiplerden üstün bir programdır. Uygulama arayüzü modern ve minimalisttir. Renk paletinde VLC kurumsal kimliği olan beyaz ve turuncu renkler hakimdir.. Başlangıç ​​ekranı, bulunan medya dosyalarını görüntüler. Üst kısımda arama ve sıralama süzgeci bulunur ve ana menü, Malzeme Tasarımı kavramının bir parçası olan soldan sağa hızlıca kaydırılarak açılır. Menü çubuğu 7 öğeyi özenle barındırıyor: ses, video, dizinler, yerel ağ, açık MRL, tarih ve ayarlar. Yayınlandığı tarihten bu yana google play store’da 100.000.000’dan fazla indirilmiştir. Play markette en çok tercih edilen medya oynatıcısıdır.

Özellikler

– Android ™ için VLC, VLC’nin masaüstü sürümü gibi, yerel video ve ses dosyalarının yanı sıra ağ akışlarını (uyarlamalı akış dahil), DVD ISO’ları oynatır. Aynı zamanda disk paylaşımlarını da destekler.
– MKV, MP4, AVI, MOV, Ogg, FLAC, TS, M2TS, Wv ve AAC dahil olmak üzere tüm formatlar desteklenir. Tüm kodekler ayrı indirmeler içermez. Altyazıları, Teletekst ve Kapalı Başlıkları destekler.
– Android için VLC, ses ve video dosyaları için bir medya kitaplığına sahiptir ve doğrudan klasörlere göz atmanızı sağlar.
– VLC, çok kanallı ses ve altyazıları destekler. Ses seviyesini, parlaklığı ve aramayı kontrol etmek için otomatik döndürme, en boy oranı ayarlamaları ve jestleri destekler.
– Ayrıca, ses kontrolü için bir widget içerir, ses kulaklıklarının kontrolünü, kapak resmini ve eksiksiz bir ses medya kütüphanesini destekler.

YENİLİKLER

– minSDK şimdi 17 (Android 4.2)
– Yeni kullanıcılar için Onboarding ekran
– Klasörlere göre grup videoları seçeneği
– Android otomatik geri döndü!
– Chromebook’larda harici depolama desteği (Chrome OS v72+)
– Launcher kısayolları
– OTG cihazları tarama
– A-B tekrarlama
– Sıralama tercihleri şimdi kaydedilir
– Çok büyük medya kütüphanelerinin desteğini geliştirin

TELEVİZYONCU:
– Ana ekran kanalları
– Medya sıralama ve videoları gruplama
-Manuel ağ paylaşımı ayarı

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Full Sürüm
Hemen İndir
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!