WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger Apk v2.19.154 – Güncel Sürüm

WhatsApp Messenger, İnternet bağlantısı üzerinden Android cihazlar için ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcıların yalnızca mesaj göndermesini değil aynı zamanda dosya göndermesini ve arama yapmasını sağlar.

WhatsApp Messenger, inanılmaz özellikleri nedeniyle hem Android hem de iOS kullanıcıları tarafından en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biridir. Aileniz ve arkadaşlarınızla görüntülü ve sesli görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca, belgeler, fotoğraflar, videolar, kişiler veya ses dosyaları gibi her tür dosyayı gönderebileceksiniz. Ayrıca okunmamış olarak işaretle, bir konuşmayı sustur veya grup sohbeti oluştur gibi bir mesajlaşma uygulamasının temel özelliklerini içerir. Dahası, WhatsApp Messenger artık tüm kişilerinizle bir resim, video veya gif paylaşmanıza olanak tanıyan Durum işlevini içerir.

Bu mesajlaşma uygulaması Android kullanıcıları tarafından en çok tercih edilenlerden biri. Çünkü kullanımı çok kolay, tanınmış ve inanılmaz derecede güvenilir. Ayrıca, kullanıcıların WhatsApp hesaplarını bilgisayarlarıyla senkronize etmelerini sağlayan bir web sürümüne de sahiptir.

WhatsApp Messenger, hesabınızı oluştururken size bir SMS göndererek telefon numaranızı onaylamanızı ister.Ardından, uygulamadaki tüm telefon rehberinizi göreceksiniz, böylece hemen onlarla sohbet edebilirsiniz!


Ekran Görüntüleri

WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger


Kurulum
Dosyayı indirin
““uygulama-adı-vX.XX-mod-Androskop.Net.apk”” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak uygulamayı açın.


Künye
Sürüm: v2.19.154
Geliştirici: WhatsApp Inc.
Android Sürümü: Cihaza göre değişir
Google Play Store


YENİLİKLER

CVE-2019-3568 için güvenlik düzeltmesi.


Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

34.1 MB
Google Drive
34.1 MB
DosyaUpload
34.1 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!