Androskop.Net için DMCA Politikası

Androskop.Net’deki tüm içerikler ya androskop’a e-postayla gönderilir ya da internette çeşitli yerlerde bulunur ve kamuya açık olduğuna inanılır. Yayınlanan içeriğin (resimler ve videolar dahil), ABD Telif Hakkı Adil Kullanım Yasasına göre haklarımız dahilinde yayınlandığına inanılmaktadır (Başlık 17, ABD Kodu.)

Telif Hakkı İhlali Bildirimi

androskop.net, 17 USC § 512 ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ile uyumludur.Herhangi bir ihlal bildirimini yanıtlamak ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ve diğer ilgili fikri mülkiyet yasaları uyarınca uygun önlemleri almak bizim politikamızdır.

Telif haklı materyaliniz androskop.net adresinde kaydedilmişse veya telif haklı materyale olan bağlantılarınız herhangi bir arama motorundan gönderildiyse ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, aşağıdaki bölümde listelenen bilgilerin ayrıntılarını içeren yazılı bir iletişim sağlamalısınız. Sitemizde listelenen ve telif haklarınızı ihlal eden bilgileri yanlış beyan ettiğiniz takdirde (masraflar ve avukatlık ücretleri dahil) zararlardan sorumlu olacağınızı lütfen unutmayın. Bu konuda önce adli yardım için bir avukata danışmanızı öneririz.

Telif hakkı ihlali talebinizde aşağıdaki unsurlar bulunmalıdır:

  1. Hak ihlali olduğu iddia edilen münhasır bir hak sahibi adına hareket etmesi için yetkili kişinin kanıtını sunun.
  2. Sizinle iletişim kurabilmemiz için yeterli iletişim bilgilerini sağlayın. Ayrıca geçerli bir e-posta adresi eklemelisiniz.
  3. İhlal edildiği iddia edilen telif hakkı kapsamındaki çalışmayı ve malzemenin androskop.net arama sonuçlarında göründüğü en az bir arama terimini içeren, yeterince ayrıntılı bir şekilde tanımlamanız gerekir.
  4. Şikayet eden tarafın, malzemenin şikayet edildiği şekilde kullanılmasının telif hakkı sahibi, vekili veya yasa tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi bir inanç olduğuna dair bir ifade.
  5. Bildirimde yer alan bilgilerin doğru ve ihlal edilme cezası altında, şikâyetçi tarafın ihlal ettiği iddia edilen münhasır bir hak sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair bir açıklama.
  6. İhlal edildiği iddia edilen münhasır bir hak sahibi adına hareket etmek için yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

İhlal bildirimini e-postayla gönder ( androskopp@gmail.com )

Bununla birlikte, telif hakkıyla korunan materyaliniz buraya kaydedildiyse ve kaldırılmasını istiyorsanız, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin; en kısa sürede (Maksimum 48 Saat) kaldıracağız.