Zombie Castaways Apk, ölümden sonra hayatının aşkı bulmak isteyen sevimli bir zombinin hikayesini anlatan sıradışı bir stratejidir. Kahraman zombi bir erkeğe dönüşmekte zorlanıyor, çünkü yalnızca bu şekilde sevgili bulabilecektir. Bu hedefe ulaşmak için çok çalışmaya karar verdi, çünkü emek bir maymundan bir insan yaptı, bu da aynı şeyi bir zombiden yapacağı anlamına geliyordu. Yaşayan ölülerin emek dürtüleri, okyanusun tropikal enlemlerinde kaybedilen ıssız bir ada haline geldi.

Zombie Castaways, İlk başta, karakterin kuyudan gelen yardıma ihtiyacı olacak. Çeşitli amaçlar için kullanılabilecek araçlar sistematik olarak görünecektir. Böylece, bir balta kullanarak ağaçları kesebilirsiniz ve bir pala çalılıkları temizlemeye yardımcı olur. Adadaki çevre çok etkileşimlidir: bulduğunuz herhangi bir nesneyle etkileşime girerek gerekli bir kaynağa dönüştürebilirsiniz. Adada çok çalışarak çıkarılan her şey bir ahırda saklanır. Tüm malzemeler adada eşya satmak veya inşa etmek için kullanılabilir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmakla sağlanmaktadır. Oyundaki genel zorlukları aşabilmek için para hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Yayınlandığı tarihten bu yana google play store’da 10.000.000’dan fazla indirilmiştir.

Zombie Castaways Yenilikler

Safari gezilerinde açık sezon!
Sizi Safari Adası çevresinde büyüleyici bir yolculuğa davet ediyoruz! Duyguların bir sürü, şaşırtıcı hayvanlar ve vahşi doğanın renkleri. Acele edin, teklif sınırlıdır!

* Yeni ada herkese açık ama sınırlı bir süre için uygun! Bir dakika israf etmeyin!

Hemen İndir
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
               
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!